ONTDEK ALLE KEUKENTRENDS BI) MANDEMAKERSjiöfe- a L m m allerhande aller MANDEMAKERS .£>•--Art Al 40 jaar hét huis van keukens hét huis van keukens Bij Mandemakers Keukens zien we dat in de loop van de jaren de functie van de keuken is veranderd. Waar vroeger de keuken vaak werd verstopt, mag de keuken hedendaags écht gezien worden. Vooral de laatste jaren zien we dat er steeds meer ruimte voor de keuken wordt gemaakt én dat deze ook een steeds meer cen trale plek krijgt in de woning. We. gaan voor een grote leefkeuken die naadloos over loopt in de. woonkamer: de keuken mag gezien worden. Want van alle ruimtes in je huis is er geen een zo veelzijdig als de keuken. En is hiermee niet alleen de plek waar wordt ge kookt, maar ook vooral wordt geleefd en beleefd. Van een thee drinken met een vriendin tot thuiswerken aan de eettafel of met het hele gezin op zondag ontbijten. Maar, het beste moment is toch wel wanneer je met elkaar lekker de tijd neemt om er echt wat bijzonders van te maken. Samen lekker uitgebreid koken en daarna samen genieten aan de eettafel. Of jullie nu gaan voor een uitgebreid diner of lekker met zijn allen cupcakes gaan bakken, het brengt heel het huis in hogere sferen. Door de lekkere geuren waar iedereen vervolgens op afkomt en samen komt in het hart van het huis. Het is niet alleen leuk om samen met je partner te koken, maar ook de kinderen kunnen helpen. Ieder kind kan wel iets doen in de keuken. Van simpel husselen tot het (bijna) hele maal zelf bereiden van een gerecht en alles ertussen. Voor je het weet heb je een sterkok in huis! Samen koken is niet alleen gezelliger, maar ook nog eens gezonder. Met het doppen van de boontjes verzet je even je gedachten en aan de eettafel bespreek je de gebeurtenissen van die dag, welke je op deze manier verwerkt. Als je met zijn allen lekker aan het tafelen bent eet je ook langzamer, wat dan ook weer je lichaam ten goede komt. Samen koken verbindt en biedt de perfecte quality time met je partner, kids of met het hele gezin. Dus duik de keuken in om er wat moois, gezellig en lekkers van te maken! Met het hele gezin naar Milaan in je eigen keuken Maak tijd in jullie agenda om met elkaar deze Risotto alia Milanese met rundersukade te bereiden. En deze vervolgens natuurlijk samen lekker op te eten. Scan de QR-code om het recept te ontdekken en de ingrediënten vervolgens eenvoudig op je boodschappenlijstje te tetten w1 Uw nieuwe keuken moet u ervaren, zien en voelen Naast de eigen Mandemakers collectie en Mandemakers Individual, vindt u bij ons ook topmerken zoals Barletti, Siematic en de exclusieve vtwonen collectie. Met onze eigen granietfabriek en de nieuwste apparatuur hebben wij altijd de laatste trends in huis In onze inspirerende showrooms vindt u alles wat u kunt bedenken, maar vooral waar u nooit aan heeft gedaW Kom dus langs of maak eenvoudig een afspraak op mandemakers.nl

Allerhande | 2020 | | pagina 99