Kom maar binnen! o aller O O @albertheijn VOLGENDE MAAND De volgende Allerhande vind je vanaf 9 november in de winkel, op ah.nl/allerhande en in de Allerhande magazine-app. 0È30 Vragen over Albert Heijn? aller 177 ALBERT HEIJN Joyce Bierman, Emma Dobbe, Imme Heestermans, Esther van Heijningen, Renate Hellingman-Rode, Karin Kuijper, Erica Stam, Marit Voogd MPG Dolly van den Akker, Ragnhild Bajema, Klaar Bavinck, Joep Becx, Marieken van den Braak, Liane Lockhorn, Aimée Sobels Culinair: Jasmijn Beerthuis, Anaïsa Bruchner, Judith Claas, Lotte van der Eijk, Anni Niyazian Tekst: Clarina Hustinx, Yara Schotsman, Marlous van Sikkelerus Beeld: Nanda de Beer, Sharon van der Leur Vormgeving: Sjoerd Bos, Allan Grotjohann, Aafke van der Haven Digitaal: Eline Cox, Aila de Haas, Eva van Heije, Naomi Moezel, Niki Steeman, Fleur Steiner, Femke Tiessen, Evelien Vaessen Account- en projectmanagement: Daphne Meulenbroek, Annelotte Stekelenburg, Pammeke van der Velden Productiecoördinatie: Sebastiaan Beterams Met medewerking van: Jaap Backx, Daphne Beemsterboer, Daphne van Breemen, Yvonne Brok, Kim Buijsrogge, Hilli voor den Dag, Wendie Hagen, Safiya Henry, Katinka Huiskamp, Melissa Hogenboom, Stasja Kapitonov, Maud Kennis, Sjoukje Kloostra, Dominique van Leeuwen, Michelle van Loosen, Camille Martens, Iris Meijerhof, Bob Mulder, Renée Salome, Chariot van Scheijen, Emma de Thouars, Wolter Top, Rietje van Vreden, Zilah Vukkink Lithografie: Neroc Communicatie Makers Druk: Mohn Media, Gütersloh, Duitsland Scan de QR-code voor de luisterversie van Allerhande. Rechten Albert Heijn en MPG. hebben hun best gedaan om de rechten van rechthebbenden te respecteren. Indien u van mening bent dat dit in uw geval niet zo is, neem dan contact op met de redactie. ©2020 MPG Niets uit deze Allerhande mag worden overgenomen, opgeslagen en/of verspreid op welke wijze dan ook zonder voorafgaande toestemming van MPG.. MPG. en Albert Heijn besteden de grootst mogelijke zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van alle gepubliceerde artikelen en data. Sommige gepubliceerde informatie en eventueel weergegeven prijzen kunnen desondanks ten tijde van verschijnen gewijzigd zijn. Voor eventuele onjuistheden in de weergave of foutieve informatie, dan wel voor schade, verlies of winstderving hierdoor veroorzaakt, dan wel verband houdend met enig gebruik van deze Allerhande, kunnen Albert Heijn, MPG. en andere informatieleveranciers niet aansprakelijk worden gehouden. Onze klantenservice staat voor je klaar. Albert Heijn BV Tav.: Klantenservice Postbus 3000 1500 HA Zaandam facebook.com/albertheijn @albertheijn ah.nl/klantenservice 0800 - 0305 (ma. t/m za. 7.30 - 23.00 uur). Whatsapp naar: 06 83 54 26 25 (ma. t/m za. 8.00 - 21.30 uur zo. 10.00 -16.30 uur).

Allerhande | 2020 | | pagina 177