OO0OO «ALLERHANDE TOP 3 EENPANSGERECHTEN Instagrammer in de spotlight Ff scannen Meer inspiratie? Instagrammer Martin maakt al jarenlang bijna elke dag een gerecht van een AH Receptkaart. En die recepten post hij ook op Instagram, mét de receptkaart erbij zodat je kunt zien hoe goed het is gelukt. Wij maakten een praatje met hem. Dat is bijzonder: elke dag een gerecht van de receptkaarten maken! Hoe lang doe je dat al? Ik heb nog veel kaartjes uit 2002, dus dat zal zo'n beetje het begin zijn geweest. De geposte kaartjes zijn slechts een deel van alle recepten die ik ooit heb gemaakt. Al sinds je studententijd dus, dat zullen wel een hoop kaartjes zijn. Heb je ze ooit geteld? Zo! Hoe is deze bijzondere hobby dan ooit ontstaan? @de_kaartjesmaker Als student wilde ik gevarieerder eten. De recepten van de kaartjes waren makkelijk te maken. Ze bevielen zo goed, dat ik dat ben blijven doen. Steeds een ander kaartje. Een vriend at regelmatig mee. Hij kwam met het idee om de foto's van de kaartjes, die ik toen al maakte voor mijn eigen archief, op Instagram te zetten. Diezelfde avond heb ik de Mexicaanse kipburger gepost. Met nog wat minder aandacht voor de gelijkenis. Lekkere vraag. Kaartjes bereiden kost duidelijk minder tijd dan kaartjes tellen. Maar ik heb er nu 2928. Gelukkig komen daar nog elke twee weken nieuwe bij! De populairste eenpansgerechten? Dit zijn de toppers op Instagram en ah.nl/Qllerhande. Eenpansgerecht met riso spinazie en pancetta Mac and cheese met ham en broccolirijst Bespaar jezelf het typen en scan deze code voor alle eenpansrecepten. Japans eenpansgerecht met zalm Lekkere recepten van bijvoorbeeld pad thai, pastasalade kaasfondue of vega shoarma, die binnen 15 minuten klaar zijn? Je vindt ze op ah.nl/allerhande/snel Ga naar ah.nl/allerhande of volg Allerhande op Instagram, Facebook, YouTube en Pinterest.

Allerhande | 2020 | | pagina 91