Kies j< Vl f v.;i teeds meer mensen willen duurzaam eten. Maar ook veel mensen denken dat duurzaam eten ingewikkeld of duur is. Daar willen we verandering in brengen, want niets is minder waar! Voor Albert Heijn is duurzaam eten, eten met respect voor mens, dieren natuur, zonder het verspillen van voedsel enplastic en het onnodig uitstoten van C02. Wij willen onze klanten helpen om wat vaker pla ntaardig te eten minder voedsel te verspillen, te kiezen voor eerlijke en diervriendelijke producten en te kiezen voor producten uit het seizoen.' Samen kiezen voor duurzaam 'Om je te helpen bij het maken van die keuzes, werken we samen met onafhanke lijke keurmerken. Daarnaast hebben we onze eigen programma's en stimuleren wij klanten om vaker vegetarisch te eten. Op deze manier bieden we je een zo breed mogelijk aanbod om duurzamer te eten. En maken we de keuze voor duurzamer eten lekker, leuk en makkelijker. We hebben onze programma's en beeldmerken hiernaast voor je op een rijtje gezet; links de programma's van Albert Heijn, rechts de topkeurmerken. Je vindt ze op onze verpakkingen, in onze winkels en op ah.nl, zo maken wij kiezen voor duurzaam makkelijk!' Vega Vegan Vega(n) Koe, Natuur Boer AH Foundation 2 f Biologisch ANITA SCHOLTE OP REIMER is bij Albert Heijn verantwoordelijk voor de kwaliteit en duurzaamheid van producten en vertelt hoe Albert Heijn je helpt duurzaam te kiezen. S Lees meer over wat Albert Heijn doet aan duurzaamheid en welke keuzes jij zelf kunt maken op ah.nl/duurzaam. dó Het door Albert Heijn ontwikkelde vega-icoon vind je op producten die geen vlees of vis bevatten. Het vegan-icoon staat op producten die geen dierlijke stoffen bevatten. Bijvoorbeeld plantaardige alternatieven voor zuivel, maaltijdsalades en de Vegetarische Burger Deluxe! Dit Albert Heijn-logo staat voor de duurzame en transparante zuivelketen. De zuivel is afkomstig van 300 aangesloten melkvee houders die investeren in dierenwelzijn en natuur behoud en een zo laag mogelijke milieubelasting. Onze telers van versproduc ten uit Afrika en Zuid-Amerika werken samen met de AH Foundation om bij te dragen aan betere leefom standigheden voor de lokale gemeenschappen. Samen met onze versleveranciers zetten wij ons al meer dan 13 jaar in voor lokale projecten vooral op het gebied van wonen, scholing en gezond heid. Je vindt het logo bijvoorbeeld op AH Mangostukjes. C Dit Albert Heijn-logo kent strenge milieu-eisen Gewassen worden geteeld zonder chemi sche bestrijdings middelen, kunstmest en genetische modificatie. Bijv. AH Biologische Fusilli linzen of AH Biologische Bananen.

Allerhande | 2020 | | pagina 86