Nee hoor, k verveel me niet! sandwich melige monsters maken T23- «F BELEGGEN GEDROPT IN DE D0°LHoF Ha, lekker die lange vakantiedagen. En met een paar simpele keukenspullen is er thuis genoeg leuks te doen. Maak een bootje van een sponsje of een monster van een tissuedoos! Of ga lekker puzzelen. Ivlmm, wat zou er allemaal deze supergrote sandwich zitten7 Kleur hem zoals jij hem het lekkerst vindt! Dit heb je nodig: lege tissuedoos witte acrylverf 2 kleuren (acryl)verf naar keuze zwarte stift ijsstokjes sterke lijm grote en kleine wiebelogen scherp mesje (bijv. handwerk- mesje of stanleymes) wit karton pompoms 1. Zit er plastic in de tissuedoos"7 Haal het er helemaal uit 2. Beschilder de buitenkant van de doos met witte verf. Smeer nog een laagje erop als je de print er doorheen ziet. 3. Wanneer de doos droog is, kun je hem schilderen in de kleur die je mooi vindt. Geef de binnenkant een andere kleur. 40 4. Teken een neusje, rimpeltjes, wenkbrauwen of sproetjes met zwarte stift 5. Voor het roze monster: knip een ijsstokje doormidden. Schilder de halve prikkers roze en laat ze opdrogen. Plak dan 2 wiebel- oogjes op de stokjes. 6. Maak 2 inkepingen met een mesje aan de bovenkant van de doos (hier moet je wel een vol wassene voor vragen). Steek hier de stokjes in met de wiebelogen. 7. Voor het gele monster: plak grote wiebelogen boven de mond. Of plak er nog 2,3 of meer1 8. Knip punttanden uit wit karton en plak ze aan de binnenkant van de tissuedoos-mond. 9. Geef je monstertje extra karak ter door hem vol te plakken met pompoms. Tijd voor een spannende wandeling! Kun jij de weg door de doolhof vinden"7 Dan wacht je op het eind een heerlijk gevulde picknickmand!

Allerhande | 2020 | | pagina 40