'De oudste kinderen gaan 1 avond in de maana van lasagne tot zelfgemaakte pasta' kleuter vriendinnen en nichtjes. Diekunnen uren meteik aar kletsen, heel schattig. En het lukte mij bijvoorbeeld voor corona bijna nooitomeetafsprakenmetvriendinnen te maken. Hetis zo fijn om te merken datje ook prima kunt bijkletsen op afstand. En datwenietmeer allemaal zo gestrestzijn. Ikhoopzo dat die leuke elementen gaan blijven, ook als alles weernormaalis.' Waar kom je nu einde/ijk aan toe? De tuin hebben we echt even goed gefikst. Verder heb ik een berg kleding weggegooid en spullen op Marktplaats gezet. En ik benhelemaal gedoken in nieuwe dingen die online gebeuren. Ik volginteressante webinars en op social media verdiep ik me in leuke, nieuwe ontwikkelingen. Eindelijk tij dom weer eens muzikaal nieuwe dingen aan te boren en inspiratie op te doen.' Wat doe je om de kids bezig te houden? 'De oudste twee zien hun vrienden veel en doen aan vo etbal en kick boksen, op afstand nuMijn bonus- zoon Eljah kijktgraag series, maar kan ook uren met lego spelen. Ikzelf ben vooral veel in de weer metMaël: we spelen winkeltje of maken samen 'vlogjes' over chocola of slijm. Tenten bouwen in de tuin, demuurbeschilderenmethandjes en voetjes. Ze is helemaal in de regenboog- en eenhoornfase. En ze zingt de hele dag! Ook kijktze graagmuziekvideo's. Laatstzag ze ineens een oud filmpje van The Voice. Ze schrok zich gek toen ze mij in die stoel zag zitten, haha. De drie jongens hebben trouwens samen haar naam bedacht: Maël Joni. Samengesteldmethun eersteletters. Zo wilden ze laten zien dat we één familie zijn. Lief, toch?' Hoe blijven jullie gezond? 'Met buren en vriendinnen maken we lange wandelingen. De jongens sporten en bewegen zelf veel. Maël zingt en danst de hele dag door. Nu zij weer naar school gaat 110 VOLG TRIJNTJE OP DE VOET Volg Trijntje Oosterhuis via Instagram voor de Love Streams. Je kunt Trijntje en Alvin ook boeken voor per soonlijke online-optredens. Ga naar trijntje.nl voor meer informatie en de laatste ontwikkelingen. 'Voor mezelf kook ik zoveel mogelijk koolhydraat arm en altijd met verse groenten.' 'Maël schildert graag regenbogen op de muur.'

Allerhande | 2020 | | pagina 110