lekker gezond eten Doe mee! Wil jij ook lekker en gezond eten? Wij helpen je graag op weg! Met 4 weken lang elke dag verse recepten, tips en tricks, waarmee gezond eten een makkie wordt. Kleine stappen Betaalbaar Hou het makkelijk Jjt Gezond vooruit! A 4 weken I Als je je eetgedrag wilt veranderen, kun je dat het best in kleine stappen doen. Om wat gezonder te eten hoef je je huidige eetpatroon niet compleet om te gooien. Begin eens door groenten toe te voegen aan wat je normaal eet. Een plakje komkommer en sla op je boterham met kaas. Een paar tomaat jes of minipaprika's tussendoor. Wat ui en champignons door de omelet. Rasp een wortel door de havermout. Kleine stappen, groot effect! 3 2 Gezond eten hoeft zeker niet duur te zijn. Als je bijvoorbeeld let op aanbiedingen, seizoensgroente, Buitenbeentjes en Prijsfavorieten merk je dat meteen in je porte monnee. Of kook met restjes: minder weggooien betekent geld besparen! Een keer opschieten met koken omdat je nog meer te doen hebt? Er zijn slimme oplossingen die tijd besparen, zodat je toch kunt genieten van een gezonde maaltijd. Zoete paprikaatjes en snack komkommers als tussendoortje bij voorbeeld, ook voor de kinderen. En voor avondeten zijn er voorgesneden groenten, roerbakmixen, salades, verspakketten, diepvriesdeelblokjes en nog veel meer. jft 14 Scan de QR-code voor 4 weken lekker gezond eten of kijk op ah.nl/gezondvooruit 4 weken lang geven we elke dag ideeën en recepten voor ontbijt, lunch, tussendoortjes en avondeten. Samen vormen ze een heerlijk menu dat voldoet aan de Schijf van Vijf, waaronder de aanbevolen dagelijkse 250 gram groente.

Allerhande | 2020 | | pagina 14