Voeg fruit toe: Voeg eventueel groente toe: Kies eventueel smaakmakers: Kies je vloeistof: Eventuele extra's: aller FIJNE MATCHES BLEND IT UP Gebruik je de smoothiemaker van Albert Heijn9 Dan is dit de ideale volgorde van het toevoegen van harde, zachte en vloeibare ingrediënten en smaakmakers. Zo worden ze het beste gemengd. Gebruik je een 'gewone' blender waarbij je de mengbeker niet eerst hoeft om te draaien9 Dan is de volgorde precies andersom. Voor een lekkere smoothie zijn stap 1 en stap 4 al een heerlijke basis. Voor de beste verhouding van groente en fruit houd je twee derde zoet aan. Daarnaast kun je zelf kiezen of je ook ingrediënten uit stap 2.3 of 5 toevoegt. Experimenteren maar! Banaan Zomerfruit (evt. diepvries) Mango (evt. diepvries) Appel Ananas Peer Avocado Meloen Kiwi Stengel bleekselderij Boerenkool Broccoliroosjes Komkommer in stukjes Rucola Spinazie Wortel in stukjes Amandelschaafsel Cacaopoeder Gemalen kaneel Gemalen kurkuma Geraspte kokos Verse espresso (koud) Verse gember (geschild) Verse kruiden naar keuze Limoen - of citroensap Gedroogde chilipeper Kokoswater Melk Plantaardige drink (ongezoet! Vers vruchtensap naar keuze Water met ijsblokjes Yoghurt Ahornsiroop Chiazaad Dadels zonder pit Havervlokken Honing Pindakaas Tahin Ongezouten noten naar keuze (fijngehakt! Draai het mengelement op de mengbeker en draai de smoothiemaker om. Zet de beker op de basis en meng tot een gladde smoothie. Draai de deksel op de beker om de smoothie mee te nemen! Gebruik je een gewone blender, dan kun je na het vullen van de beker gelijk gaan blenden. Wil je op safe spelen, dan zijn dit gouden smaakcombi's! Banaan - walnoten - espresso - sojadrink - nootmuskaat Zomerfruit - avocado - amandeldrink - honing Mango - kokoswater - munt - gember Appel - sinaasappel - yoghurt - gember Ananas - appel - komkommer - basilicum Peer - kiwi - boerenkool - appelsap - munt Avocado - mango - spinazie - gember - limoen Op ah.nl/allerhande vind je deze én nog meer smoothies!

Allerhande | 2020 | | pagina 85