rnaon je smoothie DO'S DON'TS No-waste-tip Een goede smoothie maak je heel gemakkelijk al met 3 of 4 ingrediën ten in de smoothiemaker. Met wat je gewoon in huis hebt kun je binnen een paar minuten van alles maken! Restjes groenten en fruit vormen samen de perfecte basis. En de smaakcombinaties zijn eindeloos. Rijp fruit geeft het meeste smaak en fruit uit de diepvries (handig!) zorgt voor een romige, koude shake. Met de smoothiemaker zit- ie direct in een handige meeneembeker. Zo geniet je niet alleen thuis, maar ook in de trein, na het sporten, op je werk of op school van je zelfgemaakte verse sapjes en smoothies. Je kunt alle kanten op, experimenteer erop los! Wil je je smoothie dikker maken? Smoothies bevatten veel fruit Voeg dan wat havervlokken, en/of groente, waarin van nature chiazaad of avocado toe. suikers zitten, dus gebruik geen Rauwe appel en broccoli zijn wat gezoet fruitsap of gezoete yoghurt. harder van structuur, Doe deze Zo voorkom je dat je te veel extra boven in de smoothiemaker of su ikers binnen kr ijgt. onder in een gewone blender), dan Groenten als venkel, sperziebonen pureren ze makkelijker. en peulen zijn vezelig van structuur. Voor de lekkerste verhouding Doe ze niet in je smoothie als je van groente en fruit houd je twee daar niet van houdt. derde zoet aan. Mix niet te veel ingrediënten, Houd als maximum 5 a 6 ingrediënten die bij elkaar passen. Anders weet je niet meer wat je proeft. 84 Een banaan met bruine plekjes of beurse peren? Geen probleem. Fruit dat minder lekker is om uit de hand te eten (ook mango, kiwi, aardbeien, bosbessen, etc.) kun je in stukjes gesneden in een vershoudbakje in de vriezer bewaren. Dan heb je altijd smoothiefruit in huis. Slim!

Allerhande | 2020 | | pagina 84