fruit JS ygsr Peren Bospeen Ijsbergsla Paprikamix Trostomaten Appels Cherrytomaten Bananen Kiwi aller Hoe: onverpakt Waar: in de groentela in de koelkast Hoelang: ca. 2 weken TIP Leg de peren na aankoop op de fruitschaal, dan zijn ze na 3dagen eetrijp. Prijsfavorieten Onze1000 goedkoopste topproducten. Bij Albert Heijn hebben we een groot assortiment. Om daar als iKI Prijsfavoriet uit te komen, lukt je niet zomaar. Alleen producten van topkwaliteit met een altijd lage prijs halen de selectie. Inmiddels zijn er al 1000 Prijsfavorieten, en het worden er elke dag meer. Dus als je dit blauwe duimpje ziet, zit je goed. Hoe: in de originele verpakking (met loof) Waar: in de groentela in de koelkast Hoelang: 3-5 dagen TIP Prik gaatjes in de zak, dan droogt de bospeen niet uit. Hoe: in de originele verpakking Waar: in de koelkast Hoelang: 3-5 dagen Tl P Haal het buitenste blad eraf. Daaronder is de krop frisgroen. Hoe: in de originele verpakking Waar: buiten de koelkast op een schaal Hoelang: 4-6 dagen TIP Restje? Gril ze voor in een salade, of maak er saus van. Ga naar ah.nl/allerhandevoor recepten. Hoe: onverpakt Waar: buiten de koelkast, op een schaal Hoelang: 5-7 dagen TIP Overrijpe tomaten zijn heerlijk om soep van te maken of verse pastasaus. Op ah.nl/allerhande vind je lekkere recepten met tomaten. Hoe: in de originele verpakking Waar: in de koelkast Hoelang: ca. 2 weken TIP Iets verschrompelde appeltjes zijn perfect om appelmoes of appelflappen vante maken. Hoe: in de originele verpakking Waar: buiten de koelkast, op een schaal Hoelang: 5-7 dagen TIP Tomaten rijpen nog door, wil je ze roder, laat ze dan wat langer liggen. Hoe: als tros bij elkaar Waar: buiten de koelkast, op de fruitschaal Hoelang: 3-7dagen TIP Overrijpe bananen? Bak een overheerlijk bananenbrood! Ga naar ah.nl/allerhande voor het recept. Hoe: onverpakt Waar: buiten de koelkast, op de fruitschaal Hoelang: 3-7 dagen TIP Leg kiwi's na aankoop op de fruitschaal om ervoor te zorgen dat ze eetrijp worden.

Allerhande | 2020 | | pagina 25