Geen moeite, wél lekker eil^gevarieerd eten? ■allen a nanae box Lekker vers makkelijk koken Rendangballetjes KORTINGSCOUPON KORTINGSCOUPON Met/de Allerhande Box maak je het jezelf makkelijk, Kies'elke week uit 9 verschillende gerechten, met altijd minimaal 200 gram groente per persoon, Alle ingrediënten en het recept zitten handig bij elkaar verpakt. Zo werkt het: 1. Ga naar ah.nl/ allerhandebox. 2. Kies de gerechten waar jij zin in hebt. 3. Kies eenbezorg- moment. Vanaf 3 maaltijden gratis thuisbezorgd, samen met de rest van je boodschappenl Met deze ingrediënten uit de Allerhande Box maak je de rendangballetjes met snijbonen en basmatirijst makkelijk zelf. Al deze ingrediënten en het recept zitten in 1 pakket, waarmee je gemakkelijk een heerlijke maaltijd kunt koken. Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 25% korting op een fles Casiilero del Diablo (alle varianten), max. 1 fles p.p. Gedig van maancbg 17 februari t/m zondag8 maart 2020. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden Net gedig in oom bi rote rret ardeie act es. Ce aan bedingen zijn geldig in Albert Heijn- winkels in Nederlanden Beige mu.v AH to ga en in combinatie rret uw AH Eoruskaart(en). 718907 214087 Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 50% korting op een van de varianten Appelsientje Proef! max. I pak p.p. Geldig van maardag 3 t/m zondag 16 februari2020. Wijzigingen en drukfouten vaorbehauden. Net gekdig in combinatie met andere acties. Ce aan biedingen zijn gekdig in Albert Heijn-winlefe in Nederkard en België m.u.v AH to ga en in combinatie met uw AH Bonuskaarten} Dit product is aak verkrijgbaar viaahnl VUIde act'eoadein tijdens het online bestellen. Uw karting wordt automat iach verwerkt. 8*718907*214049 Ookop ah.n! met actiecode:

Allerhande | 2020 | | pagina 132