allerhande' 0 O VOLGENDE MAAND De volgende Allerhande vind je vanaf 9 maart in de winkel, op ah.nl/allerhande en in de Allerhande magazine-app. aller 129 ALBERT HEIJN Joyce Bierman, Emma Dobbe, Isabelle Egeler, lm me Heestermans, Esther van Heijningen, Renate Hellingman-Rode, Karin Kuijper, Jet Wieske MPG Dolly van den Akker, Ragnhild Bajema, Klaar Bavinck, Joep Becx, Marleken van den Braak, Sylvia Meijer, Almée Sobels Culinair Jasmijn Beerthuls, Anaïsa Bruchner, Judith Claas, Lotte van der Eijk, Annl Nlyazlan Tekst: Clarina Hustlnx, Yara Schotsman, Marlous van Sikkelerus Beeld: Nanda de Beer, Liane Lockhorn, Judith de Ruiter Vormgeving: Sjoerd Bos, Allan Grotjohann, Aaf ke van der Haven Digitaal: Ellne Cox, Alia de Haas, Eva van Helje, Naomi Moezel, Nlkl Steeman, Fleur Stelner, Femke Tlessen, Lynn Trum, Evelien Vaessen Account- en projectmanagement: Daphne Meulenbroek, Annelotte Stekelenburg, Pammeke van der Velden Productiecoördinatie: Sebastlaan Beterams Met medewerking van: Jaap Backx, Lieke Beemsterboer, Laura Belles, Astrld Bij, Daphne van Breemen, Kim Buljsrogge, Hllll voor den Dag, L&Y Media, Lotje Deelman, Vita Devies, Jollen Elferink, Laura de Grave, Jamie de Groot, Jeannettevan Haastert, Katlnka Hulskamp, Alan Jensen (coverfotografie), Maud Kennis, Sjoukje Kloostra, Michelle van Loosen, Camille Martens, Ras jell Moerenburg, Bob Mulder, My ra Muller, Emma Oudeman, Renée Sa lomé, Chariot van Scheljen, Annemljn Stork, Wolter Top, Soraya de Waal, Rietje van Vreden Lithografie: Neroc Communicatie Makers Druk: Mohn Media, Gütersloh, Duitsland Rechten Albert Heijn en MPG. hebben hun best gedaan om de rechten van rechthebbenden te respecteren. Indien u van mening bent dat dit in uw geval niet zo is, neem dan contact op met de redactie. ©2020 MPG Niets uit deze Allerhande mag worden overgenomen, opgeslagen en/of verspreid op welke wijze dan ook zonder voorafgaande toestemming van MPG MPG en Albert Heijn besteden de grootst mogelijke zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van alle gepubliceerde artikelen en data. Sommige gepubliceerde informatie en eventueel weergegeven prijzen kunnen desondanks ten tijde van verschijnen gewijzigd zijn. Voor eventuele onjuistheden in de weergave of foutieve informatie, dan wel voor schade, verlies of winstderving hierdoor veroorzaakt, dan wel verband houdend met enig gebruik van deze Allerhande, kunnen Albert Heijn, MPG en andere informatieleveranciers niet aansprakelijk worden gehouden. Vragen over Albert Heijn? Onze klantenservice staat voor je klaar. Albert Heijn BV Tav.: Klantenservice Postbus 3000 1500 HA Zaandam facebook.com/albertheijn @albertheijn O @albertheijn O ah.nl/klantenservice 0800 - 0305 (ma. t/m za. 7.30 -23.00 uur). Whatsapp naar: 06 83 54 26 25 (ma. t/m za. 8.00 - 21.30 uur zo. 10.00 -16.30 uur).

Allerhande | 2020 | | pagina 129