Dat is Albert Heijn Nieuw: onze Prijsfavorieten Bij Albert Heijn hebben we een groot assortiment. Om daar als Prijsfavoriet uit te komen, lukt je niet zomaar. Dat kan alleen als je goede kwaliteit combineert met een altijd lage prijs. En dat doen onze Prijsfavorieten! Die zijn altijd goed en altijd goedkoop. Inmiddels zijn er al ruim 1000, en het worden er elke dag meer. U herkent ze aan dit blauwe duimpje. Caffè Gondoliere Espresso extra dark beans Zak 1 kilo Prijsfavorieten Onze 1000 goedkoopste topproducten. INHOUD Heerlijk, die lange, donkere avonden die je samen met familie en vrienden doorbrengt. Kom maar op met die spelletjes, al dat leuke lekkers en die hartige hapjes! allerhande 3 Caffè Gondoliere Espresso cups Doosje 10 stuks Caffè Gondoliere Lungo cups Doosje 10 stuks Caffè Gondoliere Dolce gusto lungo cups Doosje 16 stuks Caffè Gondoliere Dolce gusto espresso cups Doosje 16 stuks Caffè Gondoliere Dark roast pads Zak 36 stuks Caffè Gondoliere classic snelfilter- maling Pak 500 gram Caffè Gondoliere Crema bonen Zak 1 kilo Caffè Gondoliere Espresso bonen Zak 1 kilo Renate Hellingman Rode, coördinator advertenties en drukwerk 'Het sinterklaasfeest is een hele happening in onze familie. We vieren het inmiddels met zo'n 16 man/ vrouw/kind, met alles erop en eraan. De voorpret begint al in oktober bij het lootjes trekken. Vervolgens wordt er achter elke slaapkamerdeur in het geheim aan de surprises gewerkt. Mijn jongste en ik knutselen graag met marsepein en maken zelf pepernoten. In deze editie staan leuke variaties! Taaitaai sinterklazen Het recept vind e op pag. 15 Vol lekkers Eenmaal 5 december staat mijn man (hij is kok) allerlei lekkere hapjes voor te be reiden. Ook daarvoor genoeg ideetjes in dit nummer. Alle gasten nemen ook iets lek kers mee en dan kan het feest beginnen.' Anni Niyazian, culinair redacteur Allerhande 'November is zo'n maand waarbij het binnen gezelliger is dan buiten. Als het donker is en de regen tegen het raam tikt, heb ik altijd een goed excuus om met een dekentje en kaarsjes aan op de bank te ploffen. Of gezellig spelletjes te spelen met vrienden en familie. Uiteraard gaat dit samen met heel veel lekker eten! Het liefst maak ik op zo'n avond gerech ten die makkelijk te delen zijn. Een van mijn favorieten van dit nummer: Dutch nacho's met (veel) kaas, Amsterdamse uitjes en ossenworst (pag. 106).' Jasmijn Beerthuis, chef culinair Allerhande 'Mijn familie is nogal van de spelletjes. Al mijn hele leven maken we elkaar regelmatig in met hartenjagen, risk of mens-erger- je-niet. De overgang van fanatiek surprises maken naar een sjoelcompetitie met sinterklaas is dus niets vreemds. Maar met een lege maag kun je niet winnen, hè? Tactiek: de tegen partij afleiden met heerlijke happen als hoisin-kippenvleugels (pag. 108) en manda rijnentulband (pag. 94). En de glutenvrije gevulde speculaas van pag. 16 als troost voor de verliezers.'

Allerhande | 2019 | | pagina 2