Als kinderen leren hoe lekker het is om gezond te eten, is de kans groter dat ze gezonde volwassenen worden. Met het educatieve programma 'Ik eet het beter' stimuleert Albert Heijn basisschoolleerlingen om gezonde keuzes te maken én lekker te bewegen. STEEDS EEN BEETJE BETER Ik eet beter Ik eet het beter Albert Heijn duurzaamheid aller 149 De meeste kinderen tot 4 jaar eten voldoende fruit, groente en vis. Bij kinderen van 4 tot 9 jaar is dat ruim 40 procent. Bij kinderen van 9 tot 12 jaar nog maar 20 procent. Het Ik eet het beter-programma maakt basisschoolleerlingen op een speelse manier bewust van wat ze dagelijks eten en drinken. De leerlingen leren over de herkomst van hun eten, ervaren wat een gezonde leefstijl doet voor hun lijf en ze genieten met elkaar van de heerlijkste producten. Ik eet het beter is een educatief programma dat Albert Heijn al ruim 10 jaar organiseert, in samenwerking met het Voedingscentrum. De ontwikkeling en distributie zijn in handen van Uitgeverij Zwijsen. Op ikeethetbeter.nl vind je meer informatie. Dagelijks voorziet Albert Heijn heel veel klanten van lekker eten en drinken. Dat is een grote verantwoor delijkheid, waarbij we een actieve bijdrage willen leveren aan de thema's die om ons heen spelen. We verbete ren onze producten door bijvoorbeeld toegevoegd zout en suiker zo veel mogelijk uit producten te halen, werken aan het verminderen van voedselverspilling en geven steeds meer informatie over waar onze producten vandaan komen. Ook willen we graag een bijdrage leveren aan de bewustwording van gezonde voeding en een gezonde leefstijl, zowel voor jong als oud. Kijk op ah.nl/gezondheid voor meer informatie.

Allerhande | 2019 | | pagina 75