'Allemansvriend pizza in een ander jasje. Zo zet je iets nieuws op tafel waar iedereen blij van wordt.' ALLERHANDE JOHMA Lekker bij de barbecue Colette vertelt over haar boodschappen Alles in huis voor buiten eten Smaakmaker GESPOT ALLERHANDE ALPRO IJskoffietje mee en gaan! allerhande 121 - - Zo 't lekkerst De saladetoppers van Johma zijn er nu ook als gemakkelijke maaltijdsalade. Kies uit gevuld eitje (aardappel), kip-samba (pasta), Twents kruiden tuintje (rauwkost) of de vertrouwde aardappel-rundvlees combinatie. Johma Pasta kip-samba bak 400 g 3.09 Ook voor op de barbecue 'Deze zoetzure abrikozen blijven op de BBQ mooi stevig. Ik eet ze graag in salades.' AH Rode abrikoos Kijk voor de actuele prijs in de winkel Voor warme dagen 'Bij ons thuis zijn we groot verbruikers van deze ice tea ijsjes. Er zitten geen kunstmati ge kleur- en smaakstoffen in.' Lipton Ice tea green waterijsjes pak 4 stuks 3.99 Van de plaat Pizza hoeft niet altijd rond te zijn. Sterker nog, op een vierkante plaatpizza kun je veel meer ingrediënten kwijt en je kunt er met zijn vieren van eten. Met dit verspakket met saus, deeg en groenten is-ie zo klaar. En: aan de binnenkant van de verpakking vind je een kidsproof recept! AH Plaatpizza paprika courgette verspakket 4.99 Wist je dat balsamico superlekker is over verse aardbeien? Op ah.nl/ allerhande vind je een simpel recept voor een nagerecht, met pistachenootjes erbij. Balsamicoazijn is natuurlijk ook heerlijk in de dressing of als marinade. AH Excellent Balsamico azijn fles 250 ml C 5.62 Met deze ijskoffie-to-go met karamelsmaak loop je zo de winkel uit. Handig! Of je nu van vegan houdt, lactose-intolerant bent of omdat je de lichtzoete smaak van soja lekker vindt; dit is de perfecte zoete verkoeling op een warme dag. Alpro Caffè soja karamel beker 235 ml 1.89 Je kan ze verwerken in een salade, maar waarom zou je? Zo op je borrelplank zijn deze Sicilianen het allerlekkerst. AH Nocellara olijven rozemarijn-peper bakje 150 g 2.00 EXCELLENT

Allerhande | 2019 | | pagina 61