Lekker uit Nederland aller ande Verras je moeder met bloemen en wat lekkers! Vrij van palmolie VrfJ van conserveermiddelen -C De nieuwe Becel Pure is 100% plantaardig en geheel vrij van palmolie en conserveermiddelen. Gemaakt met een unieke mix van koolzaad-, zonnebloem-, shea-, lijnzaad- en kokosolie, die van nature Omega 3 en 6 bevat. Dit draagt bij aan het behoud van een gezond cholesterolgehalte in het bloed. Probeer nu Becel Pure, puur genieten goed voor het hart! De volgende Allerhande vind je 3 iuni in de winkel, qd ah.nl/aller vanaf 3 juni in de winkelop ah.nl/allerhande en in de Allerhande magazine-app. allerhande163 KORTINGSCOUPON KORTINGSCOUPON Voor 22.00 uur besteld op ah.nl/bloemist, de volgende dag in huis. goed voor het hart ALBERT HEIJN Emma Dobbe, Isabelle Egeler, Imme Heestermans, Esther van Heijningen, Renate Hellingman-Rode, Victoria Mohrmann, Elske van der Velden, Jet Wieske, Carlijn Zandbergen MPG. Dolly van den Akker, Ragnhild Bajema, Klaar Bavinck, Joep Becx, Marieken van den Braak, Sylvia Meijer, Aimée Sobels Culinair: Jasmijn Beerthuis, Judith Claas, Lotte van der Eijk, Anni Niyazian, Colette de Volder Tekst: Martine Bruynooge, Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus Beeld: Nanda de Beer, Sharon van der Leur, Liane Lockhorn Vormgeving: Sjoerd Bos, Allan Grotjohann, Aafke van der Haven Digitaal: Eline Cox, Aila de Haas, Eva van Heije, Naomi Moezel, Niki Steeman, Fleur Steiner, Lynn Trum, Bas Wijte Account- en projectmanagement: Femke Graatsma, Daphne Meulenbroek. Annelotte Stekelenburg Productiecoördinatie: Sebastiaan Beterams Met medewerking van: Jaap Backx, Astrid Bijl, Kim Buijsrogge, Sacha Burger, Sven Benjamins (coverfotografie), Vita Devies, Hilli voor den Dag, Lotje Deelman, Agnes Dingemans, Jolien Elferink, Jamie de Groot, Jeannette van Haastert, Roosmarijn Haneghem, Clara den Hartog, Britte van den Heuvel, Katinka Huiskamp, Maud Kennis, Sjoukje Kloostra, Rian Lemmen, Luuk van Merwijk, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Maxime Rietbergen, Josephine de Roode, Simone Terpstra, Femke Tiessen, Wolter Top, Tara Tromp, Evelien Vaessen, Nina Verduijn, Lieneke Vermeulen, Rietje van Vreden Lithografie: Neroc Communicatie Makers Druk: Mohn Media, Gütersloh, Duitsland Rechten Albert Heijn en MPG. hebben hun best gedaan om de rechten van rechthebbenden te respecteren. Indien u van mening bent dat dit in uw geval niet zo is, neem dan contact op met de redactie. 2019 MPG. Niets uit deze Allerhande mag worden overgenomen, opgeslagen en/of verspreid op welke wijze dan ook zonder voorafgaande toestemming van MPGMPG. en Albert Heijn besteden de grootst mogelijke zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van alle gepubliceerde artikelen en data. Sommige gepubliceerde informatie en eventueel weergegeven prijzen kunnen desondanks ten tijde van verschijnen gewijzigd zijn. Voor eventuele onjuistheden in de weergave of foutieve informatie, dan wel voor schade, verlies of winstderving hierdoor veroorzaakt, dan wel verband houdend met enig gebruik van deze Allerhande, kunnen Albert Heijn, MPG. en andere informatiel everanciers niet aansprakelijk worden gehouden. VOLGENDE MAAND Via ah.nl/bloemist laat je gemakkelijk een prachtig moederdagboeket bezorgen. Ze krijgt daarbij ook een persoonlijk kaartje van jou én wat lekkers. Niet zomaar een bos, ze kan er minstens zeven dagen van genieten! Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt een zak Kwekkeboom Oven Airfryer Black Angus bitterballen voor 3.25. max. 1 zak p.p. Geldig van dinsdag 23 april t/m zondag 2 juni 2019. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. Niet geldig in combinatie met andere acties. De aan biedingen zijn geldig in Albert Heijn-winkels in Nederland en Belgie m.u.v AH to go en in combinatie met uw AH Bonuskaart(en). Dit product is ook verkrijgbaar via ah.nl. Vul de actiecode in tijdens het online bestellen. Uw korting wordt automatisch verwerkt. 718907 014540 AH Webwinkel actiecode: |AH4540| Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 25% korting op een zak Croky Tortilla (Nacho Cheese of Chili Mild Sweet). max. 1 zak p.p. Geldig van dinsdag 23 april t/m zondag 26 mei 2019. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. Niet geldig in combinatie met andere acties. De aan biedingen zijn geldig in Albert Heijn-winkels in Nederland en België m.u.v. AH to go en in combinatie met uw AH Bonuskaart(en). Dit product is ook verkrijgbaar via ah.nl. Vul de actiecode in tijdens het online bestellen. Uw korting wordt automatisch verwerkt. 718907 114226 AH Webwinkel actiecode: IAH42261 bezorgt verse bloemen «je

Allerhande | 2019 | | pagina 82