lever nu uw volle spaarkaarten in voor €10 korting op Efteling-tickets Nl^flO Onze recepten regulier ticket laagseizoen ticket inleveren kan nog t/m 16 juni 2019 bij Albert Heijn Heeft u één of meerdere volle Efteling-spaarkaarten liggen? Dan kunt u deze nog tot en met 16 juni 2019 inleveren bij Albert Heijn. Per volle spaarkaart ontvangt u €10 korting op 1 Efteling-ticket. Bij het inleveren kunt u ook meteen aangeven of u voor een laagseizoen ticket of een regulier ticket kiest. Meer informatie vindt u op ah.nl/efteling. Deze korting is alleen geldig op vertoon van uw Bonuskaart. En er is meer! Want als u uw Bonuskaart persoonlijk maakt, ontvangt u nóg meer Efteling gerelateerde kortingen en leuke extra's. RECEPTENINDEX Vragen over Albert Heijn? allerhande 7 Geldig: 4 maart t/m 10 november 2019 Geldig: 4 maart t/m 30 juni 2019 2 september t/m 11 oktober 2019, m.u.v. zaterdag en zondag 4 t/m 10 november 2019 Online boodschappen doen? De ingrediënten voor alle recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. ah.nl/onlinebestellen. Zoeken naar recepten Op ah.nl/allerhande vind je meer dan 17.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oven tijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties; de exacte tijd varieert per oven. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken g gram eetlepel ml milliliter kg kilogram mg milligram tl afgestreken min. minuut theelepel sec. seconde Uitleg tags bij de recepten De tag vegetarisch/veganistisch is uitsluitend van toepassing bij gebruik van de genoemde (merk)- producten. vegetarisch) Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. [veganistisch Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. [gezond) Dit gerecht is gebaseerd op de Schijf van Vijf. Kijk voor meer informatie op voedingscentrum.nl. Lactosevrij en glutenvrij lLACTOSEVR|Jl[GLUTENVR|J) De tag lactosevrij/glutenvrij is uitsluitend van toepassing bij gebruik van specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-i nformatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. KEURMERK 25 jaar? laat je legitimatie zien! 18 jaar verkopen wij geen alcohol ah.nl) Onze klantenservice staat voor je klaar. ah.nl/klantenservice Albert Heijn BV, t.a.v. Klantenservice Postbus 3000, 1500 HA Zaandam 0800 - 0305 (ma. t/m za. 8.00 - 18.00 uur voor winkelvragen en 7.30 - 23.00 uur voor online bestellingen) LUNCHGERECHT 126 Bietentortilla met rode pesto, kipfilet en basilicum 151 Geitenkaassalade met blauwe bessen-balsamicodressing 126 I ndische gehaktballetjes met zoete saus [lactosevrij 126 Snelle groene gazpacho HOOFDGERECHT Vlees 36 Asperges met ham, ei en boter IglutenvrijI 119 Gegrilde entrecote met salsa verde 113 Hamburger met gegrilde groenten, hummus en feta 67 Lasagne met ham, ricotta en spinazie 65 Lenterisotto met snijbonen, tuinbonen lamsworstjes 73 Penne met gehaktballetjes en venkelsaus 73 Rijstschotel met varkensfiletlapjes GLUTENVRIJ [LACTOSEVRIJ 1 97 Romige courgettequiche met paturain 145 Spaghetti met ricotta-pestosaus krokante ham 54 Taco's alambre met salsa casera 136 Varkenshaasspies met rabarbersalsa [LACTOSEVRIJ 103 Worstspiesen met cherrytomaat I GLUTENVRIJ 1 [LACTOSEVRIJ Vis 121 Asperge-zalmspiesen met wasabimayo 60 Bloemkoolquiche met tonijn en gegrilde paprika 63 Gebakken schelvis met venkelsalade en geroosterde aardappelpartjes 34 Gegrilde asperges met kabeljauw 77 Krieltjessalade met rivierkreeftjes romige bieslookmayo 69 79 [GLUTENVRIJ] [LACTOSEVRIJ Noedelsalade met broccolirijst, rivierkreeftjes en gemberdressing Ravioli met asperges garnalen Gevogelte 71 Couscoussalade met kipgehakt en bospeen 63 Gegrilde kip met peterseliekrieltjes en broccoligratin IglutenvrijI 111 Gegrilde kipspiesjes met pindasaus en wortelsalade lLACTOSEVR|J 1 109 In yoghurt gemarineerde kip 105 Kipburger tonnato 46 Minitortilla's met pulled chicken en Zonder vlees/vis 68 Griekse salade met meergranenstokbrood 63 Pitabroodje falafel en paprikasalade met witte kaas 59 Volkorenlinguine met tomatensaus en mozzarella Vegetarisch 73 Gevulde zoete aardappel met bonensalade 64 Zoete-aardappelfriet met vegaburgers Veganistisch 45 Vegan carrot hotdog BIJGERECHT 115 Gegrilde groenten van de barbecue [GLUTENVRIJ] 107 Gepofte aardappelen met luchtige kaastopping IglutenvrijI 117 Lauwwarme salade van gegrilde zoete aardappel [glutenvrij][lactosevrij 1 32 Salade van geschaafde rauwe asperges met veldsla en rauwe ham [glutenvrij] GEBAK 128 Kwarktaart met aardbeien 137 Rabarber-amandeltaart 124 Rood-wit-blauwe donuts NAGERECHT 152 Aardbeien gemarineerd in balsamico met ijs en cantuccini 92 Fruitspies met lemon curd en pistachenoten 138 Moes van rabarber met aardbeien en vanilleijs [glutenvrij] 142 Ube icecream [glutenvrij] HAPJE 95 Borrelplank met snackgroenten frisse dilledip 84 Caesarsalad op een stokje 92 Gegrild stokbrood met paprika en ansjovis [lactosevrij 1 84 Kleurenwraps op een stokje 92 Spek-kaaspannenkoeken op een stokje 84 Tapashamburger met sla en stokbrood DRANKJE 155 Mocktail met kiwi, limoen gingerale I GLUTENVRIJ] [LACTOSEVRIJ 1 avocadosalsa ILACTOSEVRü1

Allerhande | 2019 | | pagina 4