cocW- Geniet van de Remia Tafelsauzen, nu in handige knijptube! Een serie van tien heerlijke sauzen met voor elk gerecht een bijpassende saus. Heerlijk bij gegrild vlees, bij een broodje hamburger of bij de borrel! Probeer ook eens de nieuwe Pittige Cocktail, een romige cocktailsaus met rode pepers! of volg ons op Facebook facebook.nl/remiafans Voor meer informatie, kijk op www.remia.nl INHOUD f De eerste keer dat de barbecue aan kan, de eerste echte borrel in de buitenlucht, zonnige gerechten. Welkom in deze Allerhande! allerhande 3 Gegrilde kipspiesjes met ^pindasaus en wortelsalade Het recept vind je op pag. 111 Zomergevoel Carlijn Zandbergen, hoofdredacteur 'In de donkere winter maanden, waarin ik verlang naar extra zonlicht, was het voor mij een feestje te werken aan deze zonnige editie van Allerhande. Want we kunnen weer naar buiten, het is veel langer licht en met een beetje geluk kan de barbecue weer aan. Hoewel in de ogen van mijn partner de barbe cue altijd aan kan. Met dit nummer helpen we jou om van de eerste keer barbecue direct een feestje te maken. En uiteraard vergeten we Koningsdag en Moederdag ook niet. Wat is er fijner dan de combinatie van zon en feest?' Liane Lockhorn, beeldproducer 'We gaan weer rich ting de zomer! Zo fijn. Lekker naar buiten en in het zonnetje ontbijten in de tuin. Als beeldproducer begeleid ik fotoshoots op locatie. Voor deze Allerhande fotogra feerden we lekkere hapjes voor een buitenborrel. Dat was best spannend, want een week voor de geplande fotografie hagelde en ijzelde het nog. Maar gelukkig kwamen de eerste echte zonnestralen tevoorschijn op de dag van de shoot. Het is een prachtige serie geworden met prachtige hapjes. Mijn favoriet? De ge kleurde wraps op een stokje (pag. 84). Ze zien er superfeestelijk uit en zijn heerlijk voor bij de zomerborrel!' Allan Grotjohann, vormgever 'Zoals mijn oom Henk altijd zei: een dag niet gebarbecued is een dag niet geleefd! Dit motto draag ik graag uit. Mijn gezin noemt mij dan ook Koning BBQ. Niets leuker dan met een firestarter de boel aan de gang krijgen en daarna de mixed grill en verschil lende soorten groen ten strategisch op het rooster te plaatsen. Intussen genietend van een speciaalbier. Barbecue is ook een feest voor de zintuigen, de geuren van het vlees en de groenten en daarna de apotheose van smaken. Laat mij maar weer de koning zijn.'

Allerhande | 2019 | | pagina 2