BeceL ProActiV cholesterol Wat kook jij in de Nationale Week Zonder Vlees? ProActiV allerhande" o§o VERLAAGT ACTIEF Van 11 tot en met 17 maart is het de Nationale Week Zonder Vlees. Geen - of minder - vlees eten is goed voor het milieu, dierenwelzijn en je gezondheid. Ga de uitdaging aan! Doe je ook mee? Wat kun je verwachten? allerhande KORTINGSCOUPON 014533 KORTINGSCOUPON KORTINGSCOUPON 014526 KORTINGSCOUPON De volgende Allerhande vind je vanaf 18 maart in de winkel, oo ah.nl/allerhande en in de Allerhande magazine-app. Becel ProActiv bevat plantensterolen. Het is aangetoond dat plantensterolen het bloedcholesterol verlagen. Een hoog cholesterolgehalte is een risicofactor voor de ontwikkeling van coronaire hartziekten. Hiervoor bestaan meerdere risicofactoren en de verandering van één van die factoren kan al dan niet een heilzaam effect hebben. ALBERT HEIJN Emma Dobbe, Isabelle Egeler, Imme Heestermans, Esther van Heijningen, Renate Hellingman-Rode, Victoria Mohrmann, Elske van der Velden, Jet Wieske, Carlijn Zandbergen MPG. Dolly van den Akker, Ragnhild Bajema, Klaar Bavinck, Joep Becx, Marieken van den Braak, Sylvia Meijer, Aimée Sobels Culinair: Jasmijn Beerthuis, Judith Claas, Lotte van der Eijk, Anni Niyazian, Colette de Volder Tekst: Martine Bruynooge, Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus Beeld: Nanda de Beer, Sharon van der Leur, Liane Lockhorn Vormgeving: Sjoerd Bos, Allan Grotjohann, Aafke van der Haven Digitaal: Rosemarijn Disseldorp, Aila de Haas, Eva van Heije, Naomi Moezel, Niki Steeman, Fleur Steiner, Lynn Trum, Bas Wijte Account- en projectmanagement: Femke Graatsma, Daphne Meulenbroek. Annelotte Stekelenburg Productiecoördinatie: Sebastiaan Beterams Met medewerking van: Jaap Backx, Astrid Bijl, Kim Buijsrogge, Sacha Burger, Vita Devies, Hilli voor den Dag, Lotje Deelman, Jolien Elferink, Chanan Foppen, Laura de Grave, Jamie de Groot, Jeannette van Haastert, Roosmarijn van Haneghem, Clara den Hartogh, Britte van den Heuvel, Katinka Huiskamp, Stasja Kapitonov, Maud Kennis, Sjoukje Kloostra, Esther de Krijger, Luuk van Merwijk, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Tanja Neele, Valerie van Odijk, Monique Overbeeke, Josephine de Roode, Lisa Schols, Yara Schotsman, Femke Tiessen, Wolter Top, Evelien Vaessen, Nina Verduijn, Rietje van Vreden Lithografie: Neroc Communicatie Makers Druk: Mohn Media, Gütersloh, Duitsland VOLGENDE MAAND H T/M 17 MAART 2019 weekzondervlees.nl Schrijf je nu in en ontvang gratis het Week Zonder Vlees-magazine, vol inspiratie, interviews, recepten en meer. Doe je mee? Deel je ervaring met ons via #weekzondervlees Elke dag vlees eten is niet meer van deze tijd. Dus ontdek deze week de smaken van de vegetarische keuken! Meer kookinspiratie in deze Allerhande en in de winkel. Je herkent de speciale recepten aan het NWZV-label. Op basis- en middelbare scholen wordt lesgegeven over goede voeding en minder vlees eten. Restaurants door heel Nederland doen mee de Vegetarische Restaurantweek en verrassen je graag met het beste van de vegetarische keuken. Bedrijfsrestaurants en locaties langs de snelweg bieden een extra groot vegetarisch aanbod. 131 Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 25% korting op alle varianten Celestial Seasonings thee. maximaal 1 doosje p.p. Geldig van maandag 4 februari t/m zondag 17 maart 2019. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. Niet geldig in combinatie met andere acties. De aan biedingen zijn geldig in Albert Heijn-winkels in Nederland en Belgie m.u.v AH to go en in combinatie met uw AH Bonuskaart(en). Dit product is ook verkrijgbaar via ah.nl. Vul de webwinkel-actiecode in bij uw bestelling. Uw korting wordt automatisch verwerkt. 718907 AH Webwinkel actiecode: AH4533I S Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 25% korting op een doosje Twinings Zwarte thee. maximaal 1 doosje p.p. Geldig van maandag 4 februari t/m zondag 3 maart 2019. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. Niet geldig in combinatie met andere acties. De aan biedingen zijn geldig in Albert Heijn-winkels in Nederland en Belgie m.u.v AH to go en in combinatie met uw AH Bonuskaart(en). Dit product is ook verkrijgbaar via ah.nl. Vul de webwinkel-actiecode in bij uw bestelling. Uw korting wordt automatisch verwerkt. Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 25% korting op een zak Croky Tortilla Nacho Cheese of Chili Mild Sweet. Geldig van maandag 4 februari t/m zondag 17 maart 2019. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. Niet geldig in combinatie met andere acties. De aan biedingen zijn geldig in Albert Heijn-winkels in Nederland en Belgie m.u.v AH to go en in combinatie met uw AH Bonuskaart(en). Dit product is ook verkrijgbaar via ah.nl. Vul de webwinkel-actiecode in bij uw bestelling. Uw korting wordt automatisch verwerkt. 718907 014489 AH Webwinkel actiecode: |AH4489| EJ 718907 AH Webwinkel actiecode: AH4526 El Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 20% korting op een pakje De Ruijter Chunks extra puur. maximaal 1 pakje p.p. Geldig van dinsdag 5 februari t/m maandag 4 maart 2019. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. Niet geldig in combinatie met andere acties. De aan biedingen zijn geldig in Albert Heijn-winkels in Nederland en Belgie m.u.v AH to go en in combinatie met uw AH Bonuskaart(en). Dit 3 product is ook verkrijgbaar via ah.nl. Vul de webwinkel-actiecode in bij uw bestelling. Uw korting wordt automatisch verwerkt. 718907 014496 AH Webwinkel actiecode: IAH4496I El

Allerhande | 2019 | | pagina 66