HmO RECEPTENINDEX Vragen over Albert Heijn? allerhande129 MENTOS KAUWGUM IN EEN ROLLETJE! [5UGARTf=ffgg| rSUGARTEFfeel [SUGARS Ré Él "ft producten met dit symbool zijn verkrijgbaar in grotere Albert Heijn- winkels of via ah.nl. Is een product niet aanwezig? Wend je dan tot de servicebalie in de winkel of bestel via ah.nl. Online boodschappen doen? De ingrediënten voor alle recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/allerhande vind je meer dan 17.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oven tijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties; de exacte tijd varieert per oven. Maten, gewichten en afkortingen el a fgestreken g gram eetlepel ml milliliter kg kilogram mg milligram tl afgestreken min. minuut theelepel sec. seconde Uitleg tags bij de recepten De tag vegetarisch/veganistisch is uitsluitend van toepassing bij gebruik van de genoemde (merk) producten. [vegetarisch] Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. Iveganistisch] Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. [gezond Dit gerecht is gebaseerd op de Schijf van Vijf. Kijk voor meer informatie op voedingscentrum.nl. Lactosevrij en glutenvrij [lactosevrïJ] [glutenvrij] De tag lactosevrij/glutenvrij is uitsluitend van toepassing bij gebruik van specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. KEURMERK 25 jaar? laatje legitimatie zien! 18 jaar verkopen wij geen alcohol VOORGERECHT 45 Bloemkool-kerriesoep met vegaspekjes 28 Gegratineerde uiensoep HOOFDGERECHT Vlees 45 Bloemkool-pastinaakstamppot met tartaarballen [lactosevrij 96 Borsjt met dille en sour cream 119 Carbonade flamande 85 Fusilli doperwt met spek en champignonsaus 93 Harira met harissaglutenvrij 1 [lactosevrij 1 95 Hollandse erwtensoep glutenvrij l LACTOSEVRIJ 69 O venschotel met pasta, groenten en rauwe ham 79 Quiche bolognese 84 Spaanse maaltijdsoep met chorizo GLUTENVRIJ LACTOSEVRIJ 76 Spruitjesstamppot met shoarma en knoflooksaus glutenvrij 1 113 Tonkotsu ramen met buikspek 96 Vietnamese pho Vis 67 Broccoli met garnalen amandelpesto 64 Chowder met gerookte makreel 32 Gestoofde salade-ui met romesco en gebakken kabeljauw 79 Vislasagne met kabeljauw, gerookte zalm en spinazie 87 Vistortilla's met kibbeling en Mexicaanse groenten Zonder vlees/vis 83 Plaattaart met gegrilde groenten 53 Verse tomatensoep met tortillapizza 96 Winterminestrone met pastaschelpjes Gevogelte 120 Belgische kippensoep 55 Broccoli-spinaziesoep en toast met kip en avocado 87 Kip met witlofsalade en ovenfriet GLUTENVRIJ 92 Mexicaanse maissoep met gele biet 57 Snelle kippensoep met Libanese wraps 89 Thaise kippensoep met kokosmelk en noedels Vegetarisch 30 Boerenkoolstamppot met ingemaakte ui [lactosevrij l 74 Broccoli-courgettesoep 71 Broccolicouscous met spinazie-kaas- rondo's 79 Foeyonghai met bami [lactosevrij l 87 Paddenstoelensoep 99 Perzische yoghurtsoep 75 Pindasoep met bruine bonen, omeletreepjes en taugé 103 Pompoensoep Veganistisch 80 Couscous met Thaise groenten en curryburger BIJGERECHT 86 Bietenpita's 45 Gefrituurde bloemkoolnuggets met zoete chilisaus Ilactosevrij 106 Panbrood met rozemarijn en knoflook 108 Soepstengels met toppings 74 Wortelbroodjes 108 Yorkham miniquiches glutenvrij NAGERECHT 108 Ananascrumble met kokos en limoen 49 Chocolade panna cotta met cantucciniroom 59 Fruitig dessert [lactosevrij DRANKJE 123 Winterse koffie Onze klantenservice staat voor je klaar. ah.nl/klantenservice Albert Heijn BV, t.a.v. Klantenservice Postbus 3000, 1500 HA Zaandam 0800 - 0305 (ma. t/m za. 8.00 - 20.00 uur voor winkelvragen en 8.00 - 23.00 uur voor online bestellingen) Rechten Albert Heijn en MPG. hebben hun best gedaan om de rechten van rechthebbenden te respecteren. Indien u van mening bent dat dit in uw geval niet zo is, neem dan contact op met de redactie. 2019 MPG. Niets uit deze Allerhande mag worden overgenomen, opgeslagen en/of verspreid op welke wijze dan ook zonder voorafgaande toestemming van MPGMPG. en Albert Heijn besteden de grootst mogelijke zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van alle gepubliceerde artikelen en data. Sommige gepubliceerde informatie en eventueel weergegeven prijzen kunnen desondanks ten tijde van verschijnen gewijzigd zijn. Voor eventuele onjuistheden in de weergave of foutieve informatie, dan wel voor schade, verlies of winstderving hierdoor veroorzaakt, dan wel verband houdend met enig gebruik van deze Allerhande, kunnen Albert Heijn, MPG. en andere informatiel everanciers niet aansprakelijk worden gehouden.

Allerhande | 2019 | | pagina 65