Laat je verrassen BROOD Specialiteit brood Voor de thuisbakker Brood specialiteiten Afbakbroodjes uit de winkel 0.55 0.35 allerhande 61 Er gaat niets boven de geur van onze broodafdeling. Daar ontdek je elke keer weer iets lekkers. Of je nu zin hebt in 'gewoon' volkoren- of meergranenbrood, een knapperig pistoletje, zachte krentenbollen of speciaal brood: wij hebben het allemaal. Nu ook in ons assor timent: 20 nieuwe soorten brood. En al onze zachte bollen en vruchtenbroden zijn in receptuur vernieuwd! Ontdek vanaf nu ook onze Streeckgenoten. Dat zijn verse speciali teiten van de beste bakkers bij jou in de buurt. de bakker Zin in anders dan anders? Kies eens een specialiteit brood. Er zijn vijf soorten: haver-, bieten- en wortel brood, vezelrijk brood of brood rijk aan eiwit. Verrassend lekker. Met natuurlijke ingrediënten. AH Specialiteit 45% wortel 1.99 Alleen nog even afbakken, deze bijzondere groente broodjes. Je kunt kiezen uit biet, spinazie, paprika en bloemkool. Voor kleur en een tikje aardse smaak op je bord. AH Groentebroodjes 35% biet 2 stuks 1.50 Fruit en noten maken je volkorenbroodje zoet en knapperig tegelijk. Ga voor blauwe bes-hazelnoot, dadel-cashew, hazelnoot perzik of walnoot-peer. i Rijkgevuld volkorenbrood met blauwe bessen en hazelnoten. Lekker als tussendoortje. AH Blauwe bes-hazelnoot brood (plakken) 0.80 Zo'n knapperig broodje bij de lunch is onweerstaanbaar. Er zijn heel veel soorten, van de chic gedraaide papillon tot een crunchy rozenbroodje. Een blikvanger, dit handgedraaide broodje gedecoreerd met meergranen. AH Petit papillon 0.75 20% van de energie uit dit brood komt uit eiwit. Heerlijk voor of na het sporten. AH Specialiteit eiwitrijk 1.99 Vul 'm met zalm, roomkaas en bosui. AH Groentebroodjes 35% spinazie 2 stuks 1.50 Dadels en cashew noten maken dit volkoren brood zoet en smeuïg. AH Dadel-cashew brood (plakken) 0.80 Wit bolletje met lekker knapperige korst. AH Rozenbroodje De bakkerij van Albert Heijn bakt ook heel veel lekker voordelig brood. Fijn als je (grote en kleine) broodverslinders in huis hebt! Gemaakt van biologische granen. AH Zaans biologisch meergranenbrood 1.09 Dit brood is gemaakt met oergraan spelt. Lekker stevig brood. AH Zaans speltbrood 1.19 Knapperig broodje met lekker veel pompoenpitten. AH Pompoenbroodje

Allerhande | 2019 | | pagina 31