Gemak in feesttijden WIJN BOX rtTamtentBMm ONLINE AH SPECIAALZAKEN Een persoonlijke taart bestellen, een bloemetje - het kan in de nieuwe online AH Speciaalzaken vanaf je bank. Check ook de verschillende Wijn- en Bierboxen, samengesteld voor bijvoorbeeld vlees, vis of bij een avondje gourmetten. 232 - bezorgt feestelijke taarten De deur niet uit en toch een mooi boeket cadeau doen? Dat kan. Bij AH Bloemist bestel je heel makkelijk online. Er is keuze uit verschillende boeketten. Rechtstreeks van de kweker, waardoor ze langer mooi blijven. En: vóór 22.00 uur besteld, de volgende dag bezorgd! Nu bestellen? Kijk op ah.nl/bloemist Gebak? Gemak! Zo'n feestelijke taart mét foto naar keuze kun je nu laten bezorgen via ah.nl/taartenbakkers. Ook is er een grote keuze uit vlaai, tompoucen en ander gebak. Vers bereid in de bakkerij. Vandaag vóór 16.00 uur besteld, morgen thuisbezorgd. Bestel op ah.nl/taartenbakkers Op ah.nl/wijnbox vind je wijnen in doos, speciaal geselecteerd door onze wijnexperts. Hiermee haal je altijd een goede selectie exclusieve wijnen in huis. Bestel je vóór 22.00 uur, dan heb je de wijnen de volgende werkdag al in huis. Je kunt je Wijnbox ook samen met je boodschappen bestellen op ah.nl. Bestel op ah.nl/wijnbox bloemen K\ bezorgt speciale Bij kerst horen speciaalbieren. Die vind je in onze Bierboxen, die door gepassioneerde kenners met zorg zijn samengesteld. Je hebt al een box voor 20. En bestel je 'm zondag t/m vrijdag vóór 22.00 uur, dan heb je 'm de volgende dag al in huis. Bestel op ah.nl/bierbox

Allerhande | 2018 | | pagina 232