Natuurlijk rustgevend Haal alles uit je dag ADVERTORIAL Soms kun je wel wat hulp gebruiken om te ontspannen of lekker (door) te slapen. Met Valdispert blijf je relaxed. Hoe je dag er ook uitziet, met Dagravit ben je verzekerd van een optimale aanvulling van vitaminen en mineralen op je dagelijkse voeding. VALDISPERT Meer weten? Ga naarvaldlspert.nl Meer weten? Ga naardagravlt.nl allerhande219 Valdispert Pus» Extra Sterk en Stress Moments Extra Sterk |C 10.99) en Nocht Extra Sterk IC 13691 Dagravit Totaal 30 Multivitaminen 200 dragees CM 89 Stress op je werk, drukte thuis, misschien kun je lastig in slaap komen. Op die momenten kun je wel wat hulp gebruiken. Valdispert is een natuurlijke slaap- en rustgever. die je zonder weneffect uitkomst bedt. Er zijn drie varianten alle met natuurlijke en plantaardige ingrediènten op basis van valeriaan. Valdispert Rust Extra Sterk werkt rustgevend en ontspannend Nacht Extra Sterk bevordert een natuurlijke en gezonde slaap en Stress Moments Extra Sterk kan rust trengen bij een zenuwozhrig gevoel. Gezond en bewust eten, voldoende bewegen, goed slapen - de ene dag lukt dat beter dan de andere. Hoe dan ook. met Dagravit heb je de juiste aanvulling van vitaminen en mineralen op je dagelijkse voeding, de past bij jouw levensfase. Dagravit Totaal 30 Mulfivitaminen bevat 30 belangrijke vitaminen mineralen plantenextracten en nutriënten. Het ondersteunt je afweersysteem is goed voor de energiehuishouding en is goed voor je hart Voor het hele gezin. Zodat je alles uit de herfst haalt!

Allerhande | 2018 | | pagina 219