Vooruitblikken met bliktonijn Voor uit en thuis FISH Meer weten? TALES Ga naar fish-tales.com Ül ADVERTORIAL De tonijn in blik van Fish Tales wordt uitsluitend gevangen met hengels. Moet ook, want duurzame vangst is belangrijk. Nu en in de toekomst. Met de Huls Boerenjongens kun je alle kanten op. Onderweg, op locatie of gewoon thuis. Zo uit de hand of op een heerlijke clubsandwich. Meer weten? Ga naar hulsdrogeworst.nl Fish Tales Skipjack MSC: tonijn in water of tonijn met een vleugje citroen blikje 80 g 1.59 In de haven van Laamu Atoll, een eiland van de Malediven, werkt tonijnvisser Ali. Samen met zijn collega's van deze visserij vist hij op de meest duurzame wijze, met een hengel en een haak, op tonijn. De lokale visserijgemeenschap van Ali werkt al jaren intensief samen met Fish Tales, het enige merk met uitsluitend duurzaam gevangen gecertificeerde vis, zodat we ook in Nederland kunnen genieten van skipjacktonijn. Deze skipjack van Fish Tales is een heerlijke tonijnsoort die lokaal wordt verwerkt tot een product in blik. Deze bliktonijn heeft een volle smaak en is betaalbaar, lang houdbaar en makkelijk te gebruiken. De varianten: tonijn in water, olijfolie of zonnebloemolie, of tonijn op smaak gebracht met citroen of een vleugje rook. Huls Boeren' jongens naturel 121 g 2.29 Huls is kwaliteitsleverancier van een fameus assortiment ambachtelijke droge worst. Van regionale, premium, traditionele en meesterlijke soorten tot en met snacks. 'The best worst of the world.' Huls Boerenjongens naturel is een elftal hartige snackworstjes voor naar het zwembad, bij een picknick en thuis voor de buis. Maar probeer ze bijvoorbeeld ook eens als ingrediënt van een clubsandwich: casinobrood met knoflook-sambalboter, belegen kaas, komkommer, tomaat en alfalfa plüs de (in de lengte gehalveerde) worstjes. Heerlijk! 140

Allerhande | 2018 | | pagina 140