Paklijst mF* jfii COOLE KOELBOXEN ZO IS JE BOX COMPLEET maken. En een lege muffinvorm is de perfecte 'schaal' voor sausjes, zoutjes, fruit en noem maar op. Ga je barbecueën? Neem dan ook een barbecuetang mee. Frisse broodjes Blaadjes sla smaken niet alleen lekker op je sandwich, ze houden je broodjes ook fris en beschermen ze eventueel tegen een natte vulling. Zo blijft het vers Neem zuivel mee in isolerende bekers en thermosflessen. Verpak vlees in bubbel- tj esplastic voordat je het in de koelbox stopt. En: snijd quiches en taarten van tevoren in punten en verpak ze per stuk. Zo kun je ze ter plekke makkelijk uitdelen en hoeft je koelbox niet langer dan nodig open te staan. Opgeruimd staat netjes Neem vuilniszakken mee. Daarin gaat al het afval en je vieze borden en bestek. Servetten? Check. Thermosfles? Check. Met deze tips vergeet je niks en blijft eten en drinken heerlijk vers. En koel! Op volgorde Warme lucht stijgt, koude lucht daalt. Leg je koelelementen daarom boven en niet onder in je koelbox. En pak als het even kan je koelbox op volgorde in: onderin de toetjes, bovenin de hapjes. Handige hulpjes Vul de gaten in je koelbox op met thee doeken of servetten. Die komen altijd van pas. Neem ook een snijplank mee. Die is meteen handig als 'tafeltje' om je spullen op te zetten. Een vochtig keukendoekje in een zipzakje is ideaal om vieze handen af te vegen of even snel iets schoon te allerhande Op de een of andere manier smaakt eten in de buitenlucht veel lekkerder. Dus: slim inpakken die koelbox en op naar buiten! +.1+ 4 *1 V. 1'

Allerhande | 2018 | | pagina 55