Het beste voor je kat Lavendelfrisse schoonmaak ADVERTORIAL Purina Beyond Kat is een volledige kattenvoeding met heerlijke, geselecteerde natuurlijke ingrediënten. Daar wordt je kat blij van, en jij dus ook. PURINA Your Pet, Our Passion; Meer weten? Ga naar purina-beyond.nl Én hij ruikt hemels lekker, én hij maakt supergoed schoon: wat wil je nog meer van een allesreiniger? Meer weten? Ga ICiriOU. naar methodhome.nl allerhande 37 Purina Beyond Kat Rijk aan zalm, kip of rund met volkoren gerst per zak 850 g 5.99 Kwalitatief hoogwaardige zalm, kip of rund rijk aan volkoren gerst. Dat is Purina Beyond Kat. Geselecteerde natuurlijke ingrediënten met alle voedingsstoffen die gezonde katten nodig hebben. Uiteraard met een smaak waarvan zij elke dag genieten en zonder toegevoegde kunstmatige kleurstoffen, smaakstoffen en conserveermiddelen. Ideaal voor je kat, maar ook voor jou als baasje. Omdat jij alleen het allerbeste voor je huisdier wilt. Vet en vuil maken geen kans met Method allesreiniger met Franse lavendelgeur. Elke verstuiving deelt rake klappen uit dankzij de natuurlijke, biologisch afbreekbare ingrediënten. De allesreiniger schakelt vuil moeiteloos uit en laat daarbij slechts één ding achter: een heerlijk frisse lavendelgeur. Alsof je op het Franse platteland aan het schoonmaken bent. Makkelijk in gebruik: spuit op het oppervlak, veeg af en bewonder. Niet op dieren getest en verpakt in 100% gerecyclede flessen. Op naar schoner schoonmaken! Method Alles- reiniger lavendel fles 490 ml 2.99

Allerhande | 2018 | | pagina 37