Spiesen ALLES OVER Sébastien Richard verantwoordelijk voor vlees Hamburger en speklap, move over. De spiesen zijn deze zomer hét product voor op de barbecue. Klassieker De AH Shaslick heeft 1 ster van het Beter Leven keurmerk Albert Heijn on uhe road SHASLICK NATUREL allerhande 83 Het BBQ-schap is flink uitgebreid! Zeker. We hadden al een prachtig assortiment, van tuinkruiden worsten en gemarineerde speklappen tot luxe stukken vlees als Zuid-Amerikaanse ribeye en Angus burgers. We misten echter nog voldoende keuze in spiesen. En dus pakken we dit jaar uit met een uitgebreide lijn spiesen.' Waarom spiesen? 'Spiesen zijn lekker: het is vlees met een smaaktwist. Ze kunnen zo op de grill, zijn gemakkelijk te bereiden en we hebben nu ontzettend veel keuze. Bovendien hebben we goed gekeken naar de wensen van de klant: de porties zijn bescheiden en we hebben verrassende kruidingen en combinaties. Zo is het spiesenassortiment dus geschikt voor het hele gezin. Wat is je favoriet? 'De pikante varkensspies met lichte rooksmaak en paprika- en chilikruiden.' De good old shaslick mag natuurlijk niet ontbreken in het assortiment. Op de spies zit mals varkens vlees, paprika en ui. Er is ook een gekruide variant met paprika en spek. Zie je deze sticker op een verpakking, dan is het product geschikt voor de BBQ! Kom ook proeven! Met crle Albert Heijn- foodtruck kan iedereen kennismaken met de lekkerste kip- en vleesproducten van Albert Heijn. De koks aan boord van de foodtruck maken heerlijke hapjes voor je klaar. Laat je inspireren en verrassen! Op ah.nl/foodtruck staat bij welke Albert Heijn-winkels de foodtruck staat en wanneer hij aanwezig is. it cfHiweN w»t en mt. urns GEKOttD 9EWMHJ l*M. «'<3

Allerhande | 2018 | | pagina 83