Allerhande Box Jolanda: 'We vinden echt alles uit de Allerhande Box lekker' Spaghetti met gegratineerde gehaktball etjes 'Ook Nick houdt van de Allerhande Box. En als-ie leeg is, mag hij ermee knutselen' Geen abonnement Italië is favoriet Daarom bestel je de Allerhande Box allerhande 61 ALLERHANDE BOX Jolanda's favoriete recept ook eens maken? Ga naar ah.nl/allerhande. Omdat mijn man Roel en ik allebei werken, hebben we niet veel tijd om na te denken over het avondeten. Daardoor misten we door de week de variatie. Nadat we bij andere mensen hadden geïnfor meerd naar hun bevindingen met de Allerhande Box, hebben we hem besteld. En we zijn helemaal enthousiast! Het allerfijnst is dat we veel nieuwe inspiratie opdoen, qua ingrediënten én combina ties. Zo hadden wij beiden nog nooit met venkel gekookt, maar dat bleek hartstikke makkelijk.' 'Voor mij is het ideaal dat j e kunt kiezen uit de verschillende gerechten. Ik heb een paprika-allergie. Op de website kun je doorklikken op de ingrediënten, zo kan ik precies zien welk gerecht ik wel en niet kan eten. En zitten er twee gerechten met paprika in, dan bestel ik de Box gewoon niet. Omdat je niet vastzit aan een abonnement is dat wel zo makkelijk.' 'Eigenlijk vinden we alles lekker uit de Allerhande Box, ook onze zoon Nick. We bestellen meestal de meer exotische recepten, waardoor hij went aan verschil lende soorten wereldkeukens. Ons favoriete gerecht is Italiaans: spaghetti met gegratineerde gehaktballetjes. Die is net even anders dan de normale spaghetti bolognese. Nick vindt vooral de balletjes uit de oven heerlijk. En als de Allerhande Box leeg is, mag hij ermee knutselen.' 1. Je mag kiezen uit 4 heerlijke maaltijden. 2. Je zit nergens aan vast. 3. Al vanaf 4.08 per gerecht per persoon. 4. De gerechten staan binnen 30 minuten op tafel. 5. Ook al je andere boodschappen worden gratis thuisbezorgd. 6. Met bijzondere ingrediënten en producten op maat.

Allerhande | 2018 | | pagina 61