allerhande" VOLGENDE MAAND De volgende Allerhande vind je vanaf 7 mei in de winkel, op ah.nl/allerhande en in de Allerhande magazine-app. allerhande143 Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptontwikkeling, contentproductie en realisatie: MPG., Amstelveen ALBERT HEIJN Rutger Anema, Hidde Clevers, Imme Heestermans, Esther van Heijningen, Renate Hellingman-Rode, Monique Overbeeke Sandra Serrano Saavedra, Jet Wieske MPG. Dolly van den Akker, Ragnhild Bajema, Joep Becx, Marieken van den Braak, Dimitri Heikamp, Sylvia Meijer, Aimée Sobels Culinair: Judith Claas, Lotte van der Eijk, Hester de Goede, Anni Niyazian, Suzanne The, Colette de Volder Tekst: Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus Beeld: Nanda de Beer, Sharon van der Leur, Liane Lockhorn Vormgeving: Allan Grotjohann, Martijn Hartwig, Aafke van der Haven Digitaal: Anandi Grefkens, Aila de Haas, Eva van Heije, Naomi Moezel, Niki Steeman, Fleur Steiner, Lynn Trum, Bas Wijte Account- en projectmanagement: Angeline Burgerman, Femke Graatsma, Amarza Hudson, Annelotte Stekelenburg Productiecoördinatie: Sebastiaan Beterams Met medewerking van: Jaap Backx, Sven Benjamins (coverfotografie), Astrid Bijl, Kim Buijsrogge, Sacha Burger, Hilli voor den Dag, Yvonne Das, Lotje Deelman, Alouschka van Dijk, Chanan Foppen, Bianca Franzen, Jamie de Groot, Jeannette van Haastert, Britte van den Heuvel, Katinka Huiskamp, Maud Kennis, Sjoukje Kloostra, Rinke Lutkeveld, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Mariska Oudshoorn, Caroline Recter, Anna Schrofer, Eline Spruit, Merryl Tielman, Babette Tierie, Wolter Top, Tara Tromp, Rietje van Vreden, Ronald van de Zande Lithografie: Neroc.nu Druk: Roto Smeets Deventer

Allerhande | 2018 | | pagina 143