Bon appétit! Traditie in een nieuwe fles nmo UFB Trouw aan onszelf sinds 1870 ADVERTORIAL De lekkerste lemon curd komt uit... Frankrijk! Fris, romig en zoet. Alsof-ie uit je eigen keuken komt. De Limburgse Alfa Brouwerij is al bijna 150 jaar familiebezit. De trots: Edel Pils. Een vertrouwd recept, nu in een nieuwe jas. allerhande132 De lemon curd van Bonne Maman wordt gemaakt zonder conserveringsmiddelen en kleurstoffen. Het is een mengsel van ondermeer suiker, citroensap, eieren en boter. Lemon curd is verrukkelijk bij scones, maar is ook lekker bij een plak cake of door de yoghurt. Je kunt lemon curd ook verwerken in desserts, een trifle bijvoorbeeld. Bedek de bodem van een glas met een plak cake, schep er wat jam naar smaak en wat verse vruchten op en vervolgens een laagje lemon curd en wat slagroom. Herhaal dit tot het glas vol is. Dek af en zet een paar uur in de koelkast. O la la dat is lekker! Bonne Maman Lemon Curd pot 360 g 2.79 Meer weten? Ga naar bonnemaman.nl De brouwerij brouwt haar bieren met 100% gecertificeerd bronwater. Dit water is meer dan 6000 jaar oud en zo zuiver, dat het rechtstreeks de brouwketel in gaat. Alfa Edel Pils is een kwaliteitspils met een volle, frisfruitige en eigenzinnige smaak. Het recept is door de jaren heen nooit veranderd. Om beter recht te doen aan de authenticiteit, traditie en passie is de fles 'embossed', zodat de trots van de brouwerij nu voelbaar is. Behalve Alfa Edel Pils is er ook Alfa Lentebok Herfstbok, Donker Bruin en Krachtig Dort. Zien hoe Alfa-bieren worden gebrouwen? Meld je aan via de website. Gebruik de kortingscoupon en probeer Alfa Edel Pils nu met 25% korting. 25 jaar? laat je legitimatie zien! 18 jaar verkopen wij geen alcohol Alfa Edel Pils 6 x 30 cl 3.89 l.lrobui^Sc fjrnili-fhnnmcrij Meer weten? Ga naar alfabier.nl

Allerhande | 2018 | | pagina 132