Wat kook jij in e Nationale Week n Zonder Vlees? Q0O WEEK ZONDER VLEES 5 T/M 11 MAART 2018 Van 5 tot en met 11 maart is het de Nationale Week Zonder Vlees. Geen - of minder - vlees eten is goed voor het milieu, dierenwelzijn en je gezondheid. Doe ook mee! Waarom deze week? Wat kun je verwachten? Eén week geen vlees eten bespaart: Proef en probeer allerhande 73 Een flexitarisch eetpatroon, waarin vlees en vis worden afgewisseld met plantaardige gerechten, is meer van deze tijd. Met elke week een dagje zonder vlees maken we samen het verschil voor de toekomst van onze planeet. Meer kookinspiratie in deze Allerhande en in de winkel. Je herkent de speciale recepten aan het NWZV-label. Op basis- en middelbare scholen wordt lesgegeven over goede voeding en minder vlees eten. Restaurants door heel Nederland doen mee en verrassen je graag met het beste van de vegetarische keuken. Bedrijfsrestaurants, universiteiten en locaties langs de snelweg bieden een extra groot vegetarisch aanbod. 7 maanden douchewater de uitstoot van 111 kilometer autorijden (ter vergelijking: een boom doet er 7 maanden over om zoveel lucht te filteren) En dat allemaal per persoon! weekzondervlees.nl Kijk voor meer informatie op de website of volg NWZV op social media (Facebook, Instagram en Twitter). De Nationale Week Zonder Vlees is een initiatief van Isabel Boerdam, oprichter van De Hippe Vegetariër. Isabel: 'Veel mensen hebben vooroordelen over vegetarisch eten: het zou saai, smakeloos of ingewikkeld zijn. Ik ben ervan overtuigd dat proberen en proe ven leidt tot geloven. Vegetarisch eten is juist verrassend, lekker en helemaal niet moeilijk. Het is een kleine moeite met een onvoorstelbaar positieve impact op mens, dier en milieu.' Doe je mee? Deel je ervaring met ons via #weekzondervlees

Allerhande | 2018 | | pagina 73