Tip nanae De Allerhande Paasbox ($.nl tgï) Albert Heljn Eet smakelijk! Check de geldigheidsdatum 37.50 Bestel 'm op KORTINGSCOUPON KORTINGSCOUPON 718906 KORTINGSCOUPON 4-persoons Paasbox Met de Allerhande Paasbox zet je een heerlijke, complete paasbrunch op tafel. In de box zitten alle ingrediënten en recepten voor een rijkbelegde couronne met oude kaas en pestospread, blinitorentjes met gerookte zalm, een preisoep vol verse kruiden en een heerlijk roerei met yorkham en cherrytomaatjes. En dat is niet alles! In de box zitten ook paasstolletjes, paashaasbroodjes, roomboter, jam, paashagel en vers sinaasappelsap. Dat wordt een heerlijk Pasen. Hoe werkt het: 1. Bestel de Allerhande Paasbox t/m 27 maart via ah.nl/paasbox 2. Kies een bezorg- of ophaalmoment bij Albert Heijn op 29, 30 of 31 maart 3. Wees er snel bij want OP OP Albert Heljn Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 20% korting op een zak McCain Kid Smile (lachende aardappelgezichtjes). max. 1 zak van 750 g p.p. Geldig van maandag 26 februari t/m maandag 2 april. Wijzigingen en druk fouten voorbehouden. Niet geldig in combinatie met andere acties. De aan biedingen zijn geldig in Albert Heijn-winkels in Nederland en Belgie m.u.v. AH to go en in combinatie met uw AH Bonuskaart(en). Dit product is ook verkrijgbaar via ah.nl. Vul de webwinkel-actiecode in bij uw bestelling. Uw korting wordt automatisch verwerkt. 718906 843417 AH Webwinkel actiecode: I AH3417 I 0 Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 25% korting op alle varianten Verstegen 100% natuurlijke gehaktmixen. max. 1 zakje p.p. Geldig van maandag 26 februari t/m zaterdag 31 maart. Wijzigingen en druk fouten voorbehouden. Niet geldig in combinatie met andere acties. De aan biedingen zijn geldig in Albert Heijn-winkels in Nederland en Belgie m.u.v. AH to go en in combinatie met uw AH Bonuskaart(en). Dit product is ook verkrijgbaar via ah.nl. Vul de webwinkel-actiecode in bij uw bestelling. Uw korting wordt automatisch verwerkt. 8 843363 AH Webwinkel actiecode: IAH3363 0 Lever de coupon in bij de kassa, toon uw AH Bonuskaart en u krijgt 25% korting op een van de 2 varianten De Ruijter Specials (pak 220 g 240 g). maximaal 1 pak p.p Geldig van maandag 26 februari t/m maandag 2 april. Wijzigingen en druk fouten voorbehouden. Niet geldig in combinatie met andere acties. De aan biedingen zijn geldig in Albert Heijn-winkels in Nederland en Belgie m.u.v. AH to go en in combinatie met uw AH Bonuskaart(en). Dit product is ook verkrijgbaar via ah.nl. Vul de webwinkel-actiecode in bij uw bestelling. Uw korting wordt automatisch verwerkt. 718906 AH Webwinkel actiecode: IAH33321 0 Albert Heljn

Allerhande | 2018 | | pagina 148