allerhande0 VOLGENDE MAAND De volgende Allerhande vind ie vanaf 3 april in de winkel, op ah.nl/allerhande en in de Allerhande magazine-app. allerhande147 Culinair: Judith Claas, Lotte van der Eijk, Anni Niyazian, Suzanne The, Colette de Volder Tekst: Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus, Chantal van Welsem-Janssen Beeld: Nanda de Beer, Sharon van der Leur, Liane Lockhorn Vormgeving: Allan Grotjohann, Martijn Hartwig, Aafke van der Haven Digitaal: Anandi Grefkens, Aila de Haas, Eva van Heije, Naomi Moezel, Niki Steeman, Fleur Steiner, Bas Wijte Account- en projectmanagement: Femke Graatsma, Amarza Hudson, Annelotte Stekelenburg Productiecoördinatie: Sebastiaan Beterams Met medewerking van: Jaap Backx, Astrid Bijl, Kim Buijsrogge, Sacha Burger, Annemarie Coopman, Lotje Deelman, Alouschka van Dijk, Bianca Franzen, Jamie de Groot, Jeannette van Haastert, Marloes Heineke, Britte van den Heuvel, Katinka Huiskamp, Babs Jacobs, Sjoukje Kloostra, Remko Kraaijeveld (coverfotografie), Rinke Lutkeveld, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Mariska Oudshoorn, Bobbie Peters, Caroline Recter, Merryl Tielman, Babette Tierie, Hilli voor den Dag,Wolter Top, Tara Tromp, Rietje van Vreden, Ronald van de Zande Lithografie: Neroc.nu Druk: Roto Smeets Deventer Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptontwikkeling, contentproductie en realisatie: MPG., Amstelveen ALBERT HEIJN Rutger Anema, Hidde Clevers, Imme Heestermans, Esther van Heijningen, Renate Hellingman-Rode, Monique Overbeeke Sandra Serrano Saavedra, Jet Wieske MPG. Dolly van den Akker, Ragnhild Bajema, Joep Becx, Marieken van den Braak, Dimitri Heikamp, Sylvia Meijer, Aimée Sobels Leve de keuken- koninglin

Allerhande | 2018 | | pagina 147