Allerhande Box Pieter: 'De Allerhande Box is vooral heel gemakkelijk' Tagliatelle met biefstuk en paprikatapenade 'Door de Mlerhande Oxhebben we nog eer wereld jerechten ontdekt' Italiaans is favoriet Smaken leren kennen Daarom bestel je de Allerhande Box allerhande 83 ALLERHANDE BOX Pieters favoriete recept ook proberen? Ga naar ah.nl/allerhande. Vaak aten we door de week hetzelfde: groente, aard appelen en een stukje vlees. Meer variatie was de grootste reden om voor de Allerhande Box te kiezen. Daarnaast is het heel gemakke lijk. We hebben alle ingrediënten bij elkaar en bestellen onze andere bood schappen er gratis bij. Scheelt veel werk! En we zitten er niet aan vast; je bestelt de Allerhande Box als het je uitkomt.' 'Nu eten we dus gevarieerder en ook vaak met voor ons onbekende groenten. Koken met peterseliewortel of pastinaak had ik bijvoorbeeld nog nooit gedaan. Ook de combinatie spaghetti met boerenkool kende ik niet. Met de Allerhande Box kun je door de wisselende menu's van alles proberen. Zo hebben we nog meer wereldgerechten ontdekt. Onze favoriet is Italiaans; die kiezen we het vaakst, maar we eten tegenwoordig ook vaker oosters bijvoorbeeld.' 'Nog een voordeel van de Allerhande Box is dat we ons zoontje op deze manier kun nen laten kennismaken met veel verschil lende gerechten en groenten. Zijn favoriet is tagliatelle met biefstuk en paprika tapenade. Dit gerecht is, net als de meeste Allerhande Box-recepten, snel klaar en makkelijk te maken. En ook wij vinden het een heerlijke combinatie.' 1. Je mag kiezen uit 4 heerlijke maaltijden. 2. Je zit nergens aan vast. 3. Het is goedkoper dan je denkt. 4. De gerechten staan binnen 30 minuten op tafel. 5. Ook al je andere boodschappen worden gratis thuisbezorgd. Met bijzondere ingrediënten en producten op maat.

Allerhande | 2018 | | pagina 83