Allerhande Box Ellen: 'Je leert met de Box allemaal nieuwe combinaties' 'Dit gerecht was makkelijk te maken, zo klaar en net zo lekker als de klassieke versie met kalfsvlees' Technieken en combinaties Zo klaar Kipsaltimbocca met rauwe ham en groenten Daarom bestel je de Allerhande Box allerhande 97 ALLERHANDE BOX Voor mij is de Allerhande Box gemak. Mijn man reist zo'n anderhalf uur voor zijn werk, dus 's middags haal ik ons zoontje van twee op. Hierdoor houd ik weinig tijd over voor de boodschappen en het koken. En ook kwam het de inspiratie niet altijd ten goede. Met de Allerhande Box is dat verleden tijd. Het is zo fijn dat iemand anders heeft nagedacht over wat je gaat eten en dat alle ingrediënten al voor je zijn verzameld.' 'Ideaal is verder dat je allerlei nieuwe combinaties ontdekt. Zo hadden we een keer worteltjes met steranijs, daar was ik zelf nooit opgekomen. Ook fijn is dat je met de Box allemaal trucjes leert om meer groenten te eten. Met bijvoorbeeld broccolirijst krijg je zonder dat je het doorhebt veel groente binnen. Niet alleen handig voor ons, maar ook voor ons zoontje.' 'Ons favoriete recept is de kipsaltim- bocca met rauwe ham en groenten. Ik had het originele gerecht (met kalfsvlees, red.) in Rome gegeten en toen ik zag dat dit recept er tussen zat, moest ik het proberen. Het was makkelijk te maken, zo klaar en minstens zo lekker met kip. Ons zoontje was helemaal blij. Hij houdt van alles met sliertjes en dan is deze pasta het perfecte gerecht.' Ellen's favoriete recept ook proberen? Ga naar ah.nl/allerhande. 1. Je mag kiezen uit 4 heerlijke maaltijden. 2. Je zit nergens aan vast. 3. Het is goedkoper dan je denkt. 4. De gerechten staan binnen 30 minuten op tafel. 5. Ook al je andere boodschappen worden gratis thuisbezorgd. Met bijzondere ingrediënten en producten op maat.

Allerhande | 2018 | | pagina 97