allerhande3 VOLGENDE MAAND allerhande143 Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptontwikkeling, contentproductie en realisatie: MPG., Amstelveen ALBERT HEIJN Rutger Anema, Hidde Clevers, Imme Heestermans, Esther van Heijningen, Renate Hellingman-Rode, Sandra Serrano Saavedra, Jet Wieske MPG. Dolly van den Akker, Ragnhild Bajema, Joep Becx, Marieken van den Braak, Annemarie Coopman, Dimitri Heikamp, Sylvia Meijer Culinair: Judith Claas, Lotte van der Eijk, Hester de Goede, Anni Niyazian, Suzanne The, Colette de Volder Tekst: Clarina Hustinx, Caroline Recter, Marlous van Sikkelerus, Chantal van Welsem-Janssen Beeld: Nanda de Beer, Sharon van der Leur, Liane Lockhorn Vormgeving: Allan Grotjohann, Martijn Hartwig, Aafke van der Haven, Digitaal: Anandi Grefkens, Aila de Haas, Eva van Heije, Naomi Moezel, Fleur Steiner, Bas Wijte Account- en projectmanagement: Femke Graatsma, Amarza Hudson, Aimée Sobels, Annelotte Stekelenburg Productiecoördinatie: Sebastiaan Beterams Met medewerking van: Jaap Backx, Astrid Bijl, Kim Buijsrogge, Sacha Burger, Alouschka van Dijk, Bianca Franzen, Jamie de Groot, Jony Gruijters, Jeannette van Haastert, Britte van den Heuvel, Katinka Huiskamp, Babs Jacobs, Aisling Kieft, Sjoukje Kloostra, Eric van Lokven (cover fotografie), Rinke Lutkeveld, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Mariska Oudshoorn, Bobbie Peters, Niki Steeman, Merryl Tielman, Babette Tierie, Wolter Top, Tara Tromp, Lynn Trum, Rietje van Vreden, Ronald van de Zande Lithografie: Neroc.nu Druk: Roto Smeets Deventer

Allerhande | 2018 | | pagina 143