Consumentenbond: Albert Heijn heeft de beste en meeste aanbiedingen." bonus Inhoud De Consumentenbond heeft 9 supermarkten onderzocht. En wat blijkt? Bij Albert Heijn kun Everybody je altijd terecht voor de meeste aanbiedingen en de hoogste kortingen! Zien we je snel? Appie INHOUD DECEMBER 2017 Van het kerstdiner op school tot een ontbijt op nieuwjaarsdag. Deze Allerhande staat boordevol inspiratie voor alle mooie decembermomenten. allerhande 9 Bron: Consumentenbond (NL), november 2017 Onderzoek uitgevoerd in Nederland. Getoonde aanbiedingen en prijzen zijn niet actueel. Sandra Serrano Saavedra, Content Coördinator 'Ik ben echt gek op kerst en alle gezellig heid die erbij hoort. Wij vieren het met onze hele familie en beginnen al weken van tevoren met het verza melen van de gerech ten. Het leuke is dat iedereen iets maakt, zodat er niet één iemand de hele avond in de keuken staat en alle gezelligheid moet missen. Dit jaar mag ik mijn favoriet maken: het nagerecht. Ik ga voor de cranberry- tiramisu. Een lichte variant van klassieke tiramisu, die er óók na veel gangen nog in gaat. En nog belang rijker: zonder alcohol. Ik verwacht rond kerst mijn tweede kindje dus dan kan ik er zelf ook van genieten.' Naomi Moezel, Digital Content Manager 'Mijn schoonmoe der en zus zijn echte keukenprinsessen dus tijdens de kerstdiners geniet ik vooral van hun kookkunsten. Maar op kerstavond staat traditiegetrouw een gezellige borrel met vrienden gepland. Een mooie plank vol met heerlijke hapjes en een kleurrijke cocktail bar kun je aan mij overlaten. Dan komen eindelijk mijn mooie kristallen cocktail glazen tevoorschijn! Iedereen neemt een flesje drank mee, dus er valt genoeg te mixen en te shaken. Maar met alleen drank ben je er nog niet, bij cocktails gaat het vooral om de details. Een randje suiker met munt, takje tijm, fruit- partjes, kaneelstokjes, komkommerlinten. In combinatie met borrelhapjes vol pit kan mijn kerstavond niet meer stuk.' Annemarie Coopman, Senior Content Manager 'De afgelopen twee jaar bracht ik een deel van mijn kerstdagen met collega's door op ons kantoor in Amstelveen. We beantwoordden vragen van lezers die via WhatsApp binnenkwamen, Die varieerden van "Hoe lang moet mijn rollade in de oven?" tot "Help, ik wil cranberrysaus maken, maar ik heb geen cranberry's" (echt gebeurd). Het is heel leuk om al die mensen op culinair gebied de kerst door te helpen. Dus ik zou zeggen: app maar raak deze kerst. Wij zijn er klaar voor.'

Allerhande | 2017 | | pagina 5