700.000 kerstlichtjes zorgen voor extra magische dagen Proef de sprookjesachtige sfeer in het tot winterwonderland omgetoverde Spoorwegmuseum Meer dan 200 versierde kerstbomen dompelen je als bezoeker onder in de kerstsfeer Daarom wil je naar het Allerhande Kerstfestival! Proeven,proeven, proeven! Wie wat waar A ALLERHANDE KERSTFESTIVAL Nog veel meer! Culi experts allerhande173 Kijk en leer Leer de fijne kneepjes van het kerstkoken van de pro's. Wijn-spijscombinaties, vis bereiden, de perfect gestylede kersttafel en nog veel meer inspirerende workshops. Of kom naar het kookpodium waar topchefs geweldige kookdemonstraties geven. Zo ga je met een hoofd vol ideeën naar huis. Wat is kerst zonder eten? Niets! Daarom kun je op het Allerhande Kerstfestival heel veel proeven. Van de lekkerste borrelhapjes tot de nieuwste drankjes. We zorgen ervoor dat je niet met een lege maag naar huis gaat. En jij hebt weer genoeg inspiratie om je kerstmenu samen te stellen met de lekkerste ingrediënten. Wanneer: 8, 9 en 10 december 2017 Waar: Spoorwegmuseum Utrecht Entree: volwassenen C 15 kinderen van 6 t/m 17 jaar C 10 kinderen t/m 5 jaar gratis Openingstijden: 10.00-20.00 Meer info of kaartjes bestellen? Kijk op ah.nl/kerstfestival Meer info? Kijk op ah.nl/ kerstfestival Behalve proeven is er ook veel te beleven. Bezoek bijvoorbeeld ons reuzenrad - het 'Allerhande Kerstmenuutje' - en laat je verrassen. Verder is er een extra groot winterbbq-plein en een leuke Allerhande-quiz in het theater, waar jij kunt laten zien dat je een echte Allerhande-kenner bent. En verzamel op het hele festivalterrein de verschillende receptkaarten. Zo stel je heel gemakkelijk jouw persoonlijke kerstmenu samen. Kaas, vis, brood, banket, groenten, wijn... Op het Allerhande Kerstfestival zijn alle experts van Albert Heijn aanwezig. Zij laten je graag al het lekkers zien én proeven. Ook bekende namen uit de kookwereld komen langs, zoals visspecialist Bart van Olphen en wijnkenner Harold Hamersma.

Allerhande | 2017 | | pagina 87