Gekookt uit de o® allerhande box Tirza is Allerhande Box-fan. En ze is zeker niet de enige. Want via #allerhandebox krijgen we vele heerlijke gerechten van fans te zien. Tirza: 'De veelzijdigheid verrast ons elke keer' ALLERHANDE BOX 'Deze venkelrisotto met worstjes is onze favoriet. De smaak is echt fantastisch' Gevarieerd eten De Allerhande Box is hierin echt een uit komst. We worden elke keer verrast door de veelzijdigheid van de box, niet alleen qua ingrediënten, ook qua variatie. Zelf ben ik snel tevreden met aardappelen, vlees en groente, maar mijn man houdt meer van exotische smaken. Doordat je in de Allerhande Box zelf je gerechten Venkel en tijm Venkelrisotto met gehakte venkel-tijmworstjes Daarom bestel je de Allerhande Box allerhande 117 JF Win een cadeaubon t.w.v. 50 In de kookwinkel van vind je heel veel leuks voor in je keuken en op tafel. Kans maken op 1 van de 10 cadeaubonnen t.w.v. 50 voor de kookwinkel van En misschien ook nog jouw foto in Allerhande? Post jouw Allerhande Box-moment met #allerhandebox. Ga voor al je kookspullen naar www.bol.com/ kookwinkel Panzanella POST JOUW ALLERHANDE BOX-MOMENT MET #ALLERHANDEBOX. Pompoencurry met kiphaasjes en bloemkool Spaghetti met gestoofde kabeljauw in saus Spaghetti met gegratineerde gehaktballetjes renskec @ewphy @keukenmatch Witvis met groentefriet en erwten-broccolipuree 116 Ik ben net hersteld van een burn-out en kon tijdens deze periode alleen de makkelijkste gerechten op tafel zetten. Nu het beter gaat, krijg ik steeds meer lol in het koken en zoek ik meer uitdaging in de dagelijkse maaltijd. Zo wil ik vooral experimenteren met nieuwe kooktechnieken, smaken en ingrediënten. kunt kiezen, eten we allebei wat we lekker vinden. O ok handig is dat je tot de avond van tevoren nog extra boodschappen aan je bestelling van de Allerhande Box kunt toevoegen. Daar maken wij dan ook regel matig gebruik van. Een van de lekkerste gerechten uit de box vinden wij de venkelrisotto met gehakte venkel-tijmworstjes. Ik had nog nooit met venkel gewerkt, maar de smaak was fantastisch! We hebben de receptkaart ook direct aan onze receptenverzameling toegevoegd, zodat we het recept vaker kunnen maken. Tirza's favoriete recept ook proberen? Ga naar ah.nl/allerhande. 1. Je mag kiezen uit 4 heerlijke maaltijden. 2. Je zit nergens aan vast. 3. Het is goedkoper dan je denkt. 4. De gerechten staan binnen 30 minuten op tafel. 5. Ook al je andere boodschappen worden gratis thuisbezorgd. Met bijzondere ingrediënten en producten op maat.

Allerhande | 2017 | | pagina 59