Me£ta sa fMt t Gebottelde natuurheerlijk puur B\] IX www.vanblik.nl Recente prijzen it Mesta brengt een unieke variëteit aan biologische wijnen uit Spanje, in Nederland exclusief verkrijgbaar bij Albert Heijn. Geen 18, geen alcohol Geniet, maar drink met mate. www.mesta.wine Voor de mensen achter Mesta vraagt duurzaamheid om meer dan marketing. Het betekent dat we zowel de beste wijnbouwer, de beste wijnmaker als de beste burger willen zijn. We leggen ons met liefde toe op ons ambacht: het maken van heerlijke en pure wijn die in alle opzichten duurzaam is. We bebouwen onze wijngaarden biologisch en beheren ze als integrale ecosystemen. Daarbij beschermen we de natuurlijke rijkdom: van de wilde vogels en eeuwenoude eiken tot de kleinste organismen in onze bodem. We verstoren het ritme van de natuur zo min mogelijk en houden onze C02 -voetafdruk, ons watergebruik en onze afvalstroom bewust beperkt. For Climate Protection WINERIES Mesta gebruikt alleen de meest pure en edele Spaanse druivenrassen voor zijn witte verdejo, In het middeleeuwse Castilië was de Mesta een machtige gemeenschap van schaapsherders, die hun kuddes over de canadas voerden: de traditionele trekpaden. Tot op de dag van vandaag zijn deze canadas beschermd: er mag niet op gebouwd worden en de doorgang moet altijd vrij blijven. Ingebed in het land van de Mesta liggen onze wijngaarden. Nog steeds trekken de schapen hierlangs tijdens hun jaarlijkse tocht. Ze herinneren ons dan aan historische rechten en inspireren ons om in harmonie met de natuur te blijven werken en leven. Door duurzame wijnbouw en wijn maken met respect voor de natuur weerspiegelt elke fles dit lokale erfgoed. Wij bottelen niet alleen heerlijk pure biologische wijn, maar ook ons landschap, onze cultuur en onze geschiedenis. Concours Mondial du Bruxelles, Gold Mesta Tempranillo Tinto, 2013 Mundus Vini, Gold Mesta Tempranillo Tinto, 2014 Mundus Vini, Gold Mesta Tempranillo Rosé, 2014 Asian Wine Trophy, Gold Mesta Tempranillo Tinto, 2014 Mundus Vini, Gold Mesta Tempranillo Tinto, 2015 Concours Mondial du Bruxelles, Gold Mesta Tempranillo Rosé, 2015 Berliner Wein Trophy, Gold Mesta Verdejo Blanco, 2016 Concours Mondiale de Bruxelles, Gold Mesta Garnacha Tinto, 2016 A. J Bl '^5 A

Allerhande | 2017 | | pagina 6