www.grixx-optimum.eu GRIXX- Met LedverLichting Sportarmband Met microfoon SBOr'S Earphon, Running Belt Sportkoptelefoon Jordanees of Fransman? Waarom een zonnebankcentrum? Wat doe je in de zomer? Muziekje erbij? allerhande 137 Grixx biedt een volledig assortiment tablet- en smartphone-accessoires op het gebied van opladen, beschermen, audio en sport. Zo biedt Grixx onder andere producten waarmee je ook tijdens het sporten je smartphone op een veilige manier kunt gebruiken. OPl Hu SPOJW Michel Failé i eigenaar van zonnebankcentrum Tropics in de Amsterdamse Jordaan. Hij gaat graag in Nederland op vakantie en houdt van barbecueën met vrienden en familie. Je vindt Michel op zonnecentrum-tropics.nl. 'Ik ben geboren en getogen in de Jordaan. Veel Jordanezen hebben een Franse achter naam. Dat komt doordat eind 17e eeuw veel Hugenoten Frankrijk ontvluchtten. De meesten gingen wonen in de Jordaan.' 'Toen ik 20 was, ging ik in Spanje werken. Ik houd van warmte en de zon. Ik werkte er als danser in discotheek Tropics in Lloret de Mar. Had ik zo'n spiegelpak aan, met een draai ende discobol op mijn borst. We hadden een lasershow en die laserstralen reflecteerden op mijn pak, geweldig was dat. In 1985 ging ik terug naar Nederland. Mijn moeder stopte met haar kapperszaak. Ik nam het pand over en maakte er zonnebankcentrum Tropics van. Ik was een van de eersten in Nederland. Inmiddels heb ik die zaak 32 jaar. Er komen nu jongens en meiden bij mij die ik nog ken van toen ze vroeger in hun wandelwagentje met oma mee kwamen.' 'Samen met mijn vrouw heb ik een chalet op een camping bij Zandvoort. Daar zitten we zo'n zes maanden per jaar. Stilzitten kan ik niet, ik ben een Jordanees met ADHD, ik ga zo snel als een vuurpijl. Ik ben altijd bezig. Hard rennen in de duinen en barbecueën met vrienden en fami lie. Ik heb vorig jaar een Kamado Joe gekocht. Maak ik de lekkerste dingen op. Kippetje op een bierblik, lamskoteletten en zelfs tongetjes.' 'Mijn favoriet is Yagya, die maakt gave techno. Gouden tip, nodig je buren uit voor je feestje. Gaan ze niet klagen bij de campingbeheerder, maar drinken ze lekker een biertje mee.'

Allerhande | 2017 | | pagina 69