Het goede gevoel van Het wordt lekker makkelijk om meer groenten te eten, want we hebben nu verse soepen die uitsluitend van verse groenten en kruiden, water, olie en een klein snufje zout worden gemaakt. Een heerlijke kom soep dus. Everybody Appie Wat doen jullie graag in de zomer Verveelt het na zo veel jaar nog niet? Wat staat er op de campingtafel? Welke muziek hoort bij de zomer? allerhande 89 Ben en Trix zijn vaste gasten van Camping Bakkum. Ben was er 1 jaar nachtwacht, daarna gastheer bi het verhuur van de huisjes. Zijn vrouw Trix geniet er van haar vrije tijd. Ze was directiesecretaresse bij Albert Heijn in Zaandam. Hun kinderen van nu 47, 48 en 50 jaar zijn opgegroeid op Bakkum. Trix: 'Op 1 april begint het campingseizoen, vanaf dat moment gaan we naar Camping Bakkum. We hebben er alles, eigenlijk is het ons tweede huis. We zitten dicht bij het bos, de duinen en het strand. De camping is in die ruim 40 jaar wel veranderd. De oude garde verdwijnt en maakt plaats voor een nieuwe generatie. De echte gezelligheid van vroeger is weg. Maar onze kleinkinderen komen in de schoolvakanties nog regelmatig logeren.' Ben vult aan: 'Ik heb weinig zitvlees, ben graag bezig. 's Morgens krantje met koffie en daarna lekker fietsen of wandelen. En bij mooi weer eten we graag buiten.' Ben: 'We vermaken ons er nog steeds. Weet je, de camping is een dorp op zich. Er is een grote supermarkt, een restaurant en een vis winkel. In het hoogseizoen zit er zelfs twee keer per dag een dokter. Toen ik nachtwacht was, werd ik vaak opgeroepen. Kwam er een keer iemand om half 2 's nachts vragen om een aspirientje, want z'n vrouw had hoofdpijn.' Trix: 'Ik kook net zoals thuis. Lekker stukje vlees of kip met gebakken aardappelen, groente en sla. Soms bestellen we Chinees of gaan we uiteten.' Ben: 'We houden van gezellige Nederlands talige muziek. Dat hoort bij ons.'

Allerhande | 2017 | | pagina 45