Nu verkrijgbaar in vier heerlijke smaken. De unieke en herkenbare smaak van MARS® en SNICKERS®, met iedere hap een 100% smaaksensatie. De crunchy biscuit van TWIX® en frisse kokos-smaak van BOUNTY®, maar dan als onweerstaanbare ijsvariant. Hoe is het allemaal begonnen? Waar komt jullie truck deze zomer? Wat eet je het liefst on the road? Wat is jullie ultieme zomerhit? allerhande 71 Steffie Burgemeestre en Thijs van Koesveld zijn samen eigenaar van Bulls and Dogs: een hotdogbar in de Amsterdamse Van Woustraat. Ze staan in de Food- hallen en hebben twee foodtrucks. Je kunt bij ze terecht voor de lekkerste hotdogs en milkshakes Volg Steffie en Thijs op Facebook, Instagram en bullsanddogs.com Thijs: 'Steffie gaf me in 2013 een vleesmolen cadeau voor kerst. Ik was een cateringbedrijf begonnen en kreeg de vraag of ik hotdogs kon maken. Dat kon met die vleesmolen. Het werd zo'n succes, dat we al snel meer aanvragen kregen. In 2014 stonden we met een geleende truck op een foodfestival én we kregen het verzoek om in de Foodhallen in Amsterdam een vaste unit te huren. In maart 2015 openden we hotdogbar Bulls and Dogs in de Van Woustraat en we hebben twee foodtrucks. Een Amsterdamse slager maakt de worsten naar ons recept, we serveren ze op pretzelbrood. We eten ze zelf ook een paar keer per week. Niet supergezond, maar wel ontzettend lekker.' Steffie: 'Dit jaar nemen we onze hotdogs onder andere mee naar Proefpark Haarlem. Op dit festival staan we met zo'n 30 andere foodtrucks. We komen er graag. Er is fijne muziek, er komen veel leuke mensen en de sfeer is c Steffie: 'Als we onderweg zijn, eten we vaak Indiaas, maar voor een goede hamburger en biologische frites mag je ons ook wakker maken.' Thijs: 'En thuis een goed stuk vlees, kaas en wijn. Dat zijn voor ons dé zomeringrediënten.' Thijs: 'Met mijn Brabantse roots luister ik graag naar Guus Meeuwis.' Steffie: 'Tijdens zijn concerten in het Philips Stadion gaan we echt de hele avond uit ons dak. Da's echt een feest!'

Allerhande | 2017 | | pagina 36