Kg£T' C'^osi0-" Wat doe jij graag in de zomer? Wat eet je het liefst op zonnige dagen? Heb je nogzomer-doe-tips? Wat is jouw ultieme zomerhit? allerhande 53 Jill (Schirnhofer) heeft haar eigen jeu, programma bi Zapp (NPO3), zojuist is haar eerste meidenroman verschenen (Elvy's eigen wereld - So Boho) én ze is illustratrice en schrijfster van teken-, kleur- en knutselboeken Knutselen met Jill 16.99 Te koop bij Albert Heijn en bij boLcomP 'Het allerliefst neem ik het vliegtuig naar Ibiza, want ik houd van zon, zee en strand. Lekker bruin worden, een drankje drinken, heerlijk! En als ik thuis ben, in Amsterdam, ga ik graag met vrienden op een terras zitten ergens aan de grachten. Deze zomer ga ik trouwens een roadtrip maken door Amerika. Wel ben ik altijd weer blij om naar huis te gaan, ik krijg toch heimwee op een bepaald moment.' 'Dat is heel makkelijk: ijs, ijs en o ja, ijs. Het erge is dat ik vlak bij een ijssalon woon. Soms ga ik daar dan wel drie keer op een dag een ijsje halen. Vooral pistache-ijs, dat is mijn favoriet. Wat ik ook heel lekker vind, zijn aard beien met balsamico en een beetje basilicum.' 'Van vrolijke terrastafels word je extra blij. Dek de tafel bijvoorbeeld met gekleurde bordjes. Ook heel makkelijk: vlindertje knippen en op rietjes plakken. Zo ziet een glas lekker drinken er nóg zonniger uit. En als ik zomerse taarten of cupcakes bak, dan doe ik er graag citroenrasp en -sap in. Dat vind ik zó lekker! Een tip: als je de citroen even in de vriezer legt, gaat het raspen nog makkelijker.' 'Ik hou van alles wat lekker relaxed en vrolijk klinkt. J.Lo bijvoorbeeld. En "Burn It Up" van R. Kelly mag van mij de hele zomer op repeat.'

Allerhande | 2017 | | pagina 27