'Cy/V//]Otj£ Curry zoals die in Azië smaakt. Glutenvrij f Probeer eens een andere smaak! Gombineer met 'G-nlmcx Wat doe jij graag in de zomer? Wat eet je als je wel kookt? Vind je gezond eten belangrijk? Wat is je favoriete zomermuziek? allerhande 39 Leonie ter Veld is bekend van haar foodblog en boeken gewoon- wateenstudentje- savondseet.nl. Vanaf september is zij jurylid bij 'Bonus Battle' op Appie Today, waarbij twee studentenhuizen tegen elkaar strijden in een kookbattle. 'Ik reis heel graag. Eind juli ga ik naar de Filipijnen en Japan. Dat ik dan eindelijk in het echt Japans kan eten, daar verheug ik me al maanden op. Ik zorg dat ik half augustus weer terug ben van mijn reis voor Lowlands. Dat is vaste prik. En in september ga ik met vriendinnen naar Kroatië. Ik heb dus helemaal geen tijd om te koken! En vaak heb ik er ook niet zo veel zin in.' 'Van koken houd ik niet zo, maar van heel lekker eten wel. En daarvoor hoef je echt geen uren in de keuken te zwoegen. Mijn gerechten staan binnen 10 minuten op tafel. Mijn favoriete zomereten? Wraps. Daar kun je namelijk alle kanten mee op. Je gooit er gebakken kipfilet, mango, zongedroogde tomaat, avocado en feta op en je hoeft alleen die wrap nog even op te rollen. Vet lekker.' 'Lekker eten vind ik eerlijk gezegd belangrijker dan gezond eten. Maar ik ben ervan overtuigd dat als je een beetje normale keuzes maakt, gevarieerd en niet elke dag frites eet, je al goed bezig bent.' 'Dat is een heel ouwe hit uit 1966: Summer in the City van de Lovin' Spoonful. En ik denk dat het door mijn Drentse roots komt, maar als ik in Amsterdam - waar ik nu woon - op de fiets zit en de zon schijnt, dan luister ik naar Op Fietse van Skik. Daarvan ga ik als een speer.'

Allerhande | 2017 | | pagina 20