Yakult Tour Kom kijken en proef Japan 1 f% Klein flesje, grote historie! Bezoek de fabriek! Wist je dat tokult ra utt Yakult Het is misschien geen toeval dat Yakult uit Japan komt. Want dit bijzondere land heeft een eeuwenoude traditie van gezond eten en drinken. En de Japanse gerechten zien er altijd prachtig uit. Het zijn net kleine kunstwerken vol variatie en kleur, bijna zonde om op te eten! Die verschillende kleuren hebben een functie, want hoe meer het er zijn, hoe afwisselender je eet. In Japan is er verder veel aandacht voor seizoensproducten, eik jaargetijde heeft specifieke gerechten. Onze Japanse collega Makiko Miyagawa vertelt je graag meer over de Japanse keuken. Makiko: ''Mijn moeder heeft me geleerd dat er veel kleur op tafel moet staan. Zoals verschillende soorten groenten! Kies dus bijvoorbeeld voor groen, rood, geel (groente) en wit (zoals tofu). Groen zeewier bijvoorbeeld zit vol vitamines en mineralen. Witte tofu, gemaakt van sojabonen, levert eiwit en calcium en bevat weinig calorieën. Verder worden er in Japan veel gefermenteerde producten gegeten, zoals ingemaakte groenten, miso en sojasaus. Ook Yakult is trouwens een voorbeeld van een gefermenteerd product." Alvast een voorproefje van de Japanse keuken met allerlei heerlijke en verrassende recepten? Bekijk het op de Yakult website. Je kunt Makiko zelf ook binnenkort ontmoeten bij de speciale Yakult Tour via Allerhande! De geschiedenis van het kleintje Yakult begint in 1935 in Japan. Na vele jaren zorgvuldig onderzoek produceerde de wetenschapper dr. Minoru Shirota zijn eerste flesje met probiotica. Hij noemde de zuiveldrank Yakult. Ieder flesje zit ook nu nog, bijna 85 jaar later, boordevol Lactobacillus casei Shirota melkzuurbacteriën die levend aankomen in de darmen. Inmiddels is dit bekende flesje verkrijgbaar in 33 landen en genieten miljoenen mensen over de hele wereld er dagelijks van. Er gaat heel wat aan vooraf voordat zo'n kleintje je op elk moment van de dag Yakult kunt drinken? Drink Yakult lekker koud uit de koelkast! je per dag meer dan een flesje Yakult kunt drinken? De producten van Yakult zijn voedingsmiddelen, meer flesjes per da; drinken kan prima, de opvallende vorm van het Yakult flesje overal ter wereld hetzelfde is? Het flesje is ontworpen door de bekende Japanse designer Isamu Kenmochi. Zelfs het silhouet van ons flesje wordt herkend! Het programma: 09:45 uur Ontvangst 10:00 uur Start Yakult Tour met r en Yakult proeven 11:15 uur Lezing van Makiko Miya Japanse keuken' 12:00 uur Japanse sushilunch 12:45 uur Einde programma met Muit Vakuh Reserveer nu voor een van de sp< bezoeken voor Allerhande lezers Je bent van harte welkom met ee personen. Voor 7,95 p.p. is inbe uitgebreide Yakult Tour met koffie iets lekkers, Yakult proeven, lezing Japanse keuken, een Japanse sushi een goedgevulde goodiebag. de Lactobacillus casei Shirota een unieke melkzuurbacterie is die levend de darmen bereikt? je aan via www.yakult.nl/allerh Wacht niet te lang, want het aantal plaatsen is beperkt. Graag tot ziens bij Yakult in Almere! -TLii r L nm L. cmm

Allerhande | 2017 | | pagina 90