Hertog ys Salon De lekkerste ijssalon smaken haal je in huis met Hertog! Probeer nu Chocolade Soesjes of Bosbessen Cheesecake, ff MAROKKO BLAUWE BESSEN Veel Albert Heijn- producten komen uit Afrika. Samen met de AH Foundation dragen telers bij aan betere leef omstandigheden voor de lokale gemeenschap. En dat nu al 10 jaar lang! Dubbel zo lekker Niet alle bloemen, fruit en groenten doen het het hele jaar door goed in Nederland. Dus haalt Albert Heijn ze deels uit bijvoorbeeld Afrika. Zo komen de tropische fruitsalades uit Ghana, de peultjes uit Zimbabwe en de blauwe bessen uit Marokko. Heerlijk zongerijpt, en dat proef je! Betere leefomstandigheden Samen met de telers zet Albert Heijn zich in om die producten zo vers mogelijk in de schappen te krijgen. Bovendien wordt er inten sief samengewerkt om bij te dragen aan betere leefomstandigheden voor de boeren, hun medewerkers en de lokale gemeenschap. In 2007 richtte Albert Heijn met zijn versleveranciers de AH Foundation op. Hiervoor worden projecten geselecteerd op het gebied van wonen, scholing en gezondheid, zoals watervoorzieningen en betere lessen op school. De projecten berei ken elk jaar ruim 20.000 mensen. Je herkent de AH Foundation producten aan het gele logo. allerhande 85 o c O O De blauwe bessen van Albert Heijn komen uit Lalla Mimouna, Marok ko. Met de komst van Royal Agri Maroc, de onderneming die de blauwe bessen teelt, plukt en verwerkt, zijn de werkgelegenheid en daarmee de leefomstan digheden in vele dor pen rond de velden flink verbeterd. ONDERWIJS De AH Foundation draagt bij aan die voor uitgang door openba re scholen te renoveren, leraren aan te trekken en honderden kinderen huiswerkbegeleiding te bieden. Met resul taat: bijna 300 kinde ren van werknemers krijgen naschools on derwijs en verbeterden hun cijfers voor Frans en wiskunde. Hierdoor stromen meer scholie ren van basisonderwijs door naar middelbaar onderwijs. Ook zijn drie scholen aangepast naar een betere leerom geving. Het doel voor de toekomst: ruimte bie den voor 350 kinderen en investeren in meer bibliotheekapparatuur. BLAUWE BESSEN 1O JAAR AH FOUNDAT Kijk voor meer informatie op ah.nl/ahfoundation

Allerhande | 2017 | | pagina 43