HEEL VEEL PINDAS ÉN VAKMANSCHAP Hou jij ook zo van pindakaas? En eet je het niet zo vaak omdat je denkt dat er allemaal onnodige toevoegingen in zitten? Dan gaan we je nu blij maken! Calvé pindakaas is namelijk een heel simpel product. Want in de welbekende pot met bruine dop zit niets anders dan pinda's en een beetje olie, vet en zout. En met ons vakmanschap weten wij hoe we daarvan de enige echte pindakaas kunnen maken. Smeuïg tot op de bodem. Dat is lekker toch? Wie is er niet groot mee geworden? Wat denk jij: is pindakaas hartig of zoet broodbeleg? p|pi dakaas In 1948 werd de eerste pot Calvé pindakaas in 'de Nederlandse Olie Fabriek' in Delft gemaakt. Nog steeds prijkt de NOF garantie met de gouden zegel op de potten. Al sinds deze vroege jaren weten we met ons vakmanschap precies hoe we van de lekkerste pindas en een beetje olie, vet en wat zout de smeuïgste pindakaas van Nederland kunnen maken. In Nederland zijn we dol op pindakaas, jaarlijks eten we bijna een miljard boterhammen met pindakaas. Met Calvé pindakaas kun je eindeloos variëren! Kijk op voor overheerlijke recepten met pindakaas. Volop bouwstoffen Pindakaas is een bron van bouwstoffen, het bevat onverzadigde vetten en eiwitten. Wist je dat eiwitten bijdragen aan de groei van spieren? Daarnaast is het rijk aan vezels en levert het vitamines en mineralen zoals vitamines B3 en E, magnesium, zink en fosfor Dus geniet gewoon lekker van je boterham met pindakaas! voör pc-iat. b(rit P""'. f L"-r*- 'Bevat 30% minder suiker dan normale igums

Allerhande | 2017 | | pagina 60