KWALITEIT begint bij de OORSPRONG Hoe meer je weet van de oorsprong van onze kruiden en specerijen, hoe meer je geniet van het koken en proeven. Want we investeren niet alleen in kwaliteit, maar ook in biodiversiteit en eerlijke handel in de landen waar onze producten vandaan komen. Zo voelt het nog beter om lekker te eten. Ontdek met Verstegen de CHEF in jezelf. wit wondertje ,lco^e iHeertijk' bij vu, etv foelie: bloem in de keuken -? Vers iroorjot^ De warme smaak van NOOTMUSKAAT Meer inspiratie vind je op tkuls.verstegen.nl Witte peper is de rijpe bes van de peperplant. Hij is meer aromatisch dan zwarte peper, pikant met een zoete nasmaak. De mooiste witte Muntok peper komt van het eiland Bangka in Indonesië. Verstegen traint hier boeren om de besjes te selecteren die aan alle eisen voldoen. Zo komt alleen de beste kwaliteit peper in onze potjes; de Superior White Diamond. Foelie, ook bekend als 'fleur de muscade' dat letterlijk bloem van de muskaatnoot betekent, is de zaadrok van de muskaatnoot, de kern van de palavrucht. De smaak is warm, aromatisch en verfijnd en combineert een citroenachtige zoetheid met een mild bittertje. De beste kwaliteit foelie herken je aan de oranje kleur. Verstegen haalt deze al decennia lang bij 'onze' boeren op Ambon en de Banda eilanden in Indonesië. In het dorpje Hila, in Indonesië, werkt Verstegen nauw samen met een Nederlands-Ambonese familie die hier een Nootmuskaatbedrijf heeft gevestigd. Zo brengen we de beste nootmuskaat bij u in de keuken. En zorgen we daar voor werkgelegenheid en een eerlijke prijs voor de boeren.

Allerhande | 2016 | | pagina 53