zwarte bonen groenteburger amandelen champignon cordon bleu mozzarella in de mix mulhtalent VEGA MET. VLEES VERVANGER OF NIET? Zwarte bonen bevatten koolhydraten en zijn rijk aan eiwitten en vezels. Hun stevige structuur zorgt voor een lekkere bite. blik 400 g 1.19 Mmm, een vegaburger! Gemaakt van biologische wortel, mais en paprika. Niet een officiële vleesvervanger, wel een fijne aanvulling op je vegetarische diner, schaal 2 stuks 2.69 In vlees en vis zitten stoffen die ons lichaam nodig heeft om in goede conditie te blijven. De belang rijkste zijn eiwitten, ijzer, vitamine B1 en vitamine B12. Als je geen vlees en vis eet, moet je er dus voor zorgen dat je die stoffen op een andere manier binnenkrijgt. Bijvoorbeeld door ei, noten, peulvruchten of sojaproducten als tofu te eten. Of door te kiezen voor pro ducten van de mer ken Valess of Tivall, die allebei bekend staan om hun goede vleesvervangers. Kijk in de winkel voor de vele varianten hiervan. Met een portie peulvruchten vervang je niet alleen je stukje vlees, maar bijvoor beeld ook je portie aardappelen. Ze zijn namelijk een bron van koolhydraten. Ongezouten amandelen bevatten een flinke dosis vitamine B en E, eiwitten en gezonde vetten. En: ze zijn lekker! bakje 190 g 3.69 Cordon bleu op basis van champignons met mozzarella en zongedroogde tomaten. Een smakelijk idee voor een dagje zonder vlees. schaal 2 stuks 2.69 hande 117 Kant-en-klare en vezelrijke mix met vier soorten peulvruchten: kikkererwten, mais, kidneybonen en bruine bonen. Verrijking van vegamaaltijden. pot 370 g 1.39 MEER

Allerhande | 2016 | | pagina 117